صدور احکام جدید افزایش حقوق فرهنگیان ایثارگر و جانباز فارس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی گفت: بر اساس ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی فرهنگیان ایثارگرآزاده وجانبازان ۲۵ درصد و بالاتر می‌توانند از ۲۵ درصد حداقل حقوق سال جاری بصورت ماهیانه برخوردار شوند.

وی افزود: به استناد ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی دستگاههای اجرایی مشمول این قانون موظفند به ایثارگران و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغ معادل  ۲۵ درصد حداقل حقوق کارکنان دولت را که هر ساله توسط دولت تعیین می شود به عنوان فوق العاده ایثارگری به طور ماهانه پرداخت کنند.

رئیس اداره اموراداری وتشکیلات آموزش وپرورش فارس گفت: کار صدور این احکام در استان فارس به پایان رسیده و انشاالله با حقوق خرداد ماه پرداخت خواهد شد.

وی گفت: معوقات دو ماه فروردین واردیبهشت ماه نیز با حقوق خرداد پرداخت خواهد شد.

رئیس اداره اموراداری وتشکیلات آموزش وپرورش فارس همچنین از صدور تمامی احکام افزایش جدید حقوق فرهنگیان استان خبرداد وافزود: این افزایش ومعوقات ناشی از آن نیزبا حقوق خرداد ماه فرهنگیان استان پرداخت خواهد شد.

نظام الملکی همچنین از افزایش امتیاز فوق العاده شغل تمامی عناوین شغلی نظیر دبیر ، هنرآموز ، مشاور، مربیان و ... بشرط اشتغال به تدریس تمام وقت از ۱۳۰۰ به ۱۵۰۰ امتیاز خبرداد وگفت: این افزایش نیز از اول سال جاری محاسبه خواهد شد ومیزان افزایش ومعوقات آن همراه با حقوق خرداد ماه پرداخت خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدور احکام جدید افزایش حقوق فرهنگیان ایثارگر و جانباز فارس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات