فضاهای آموزشی شهرستان سراوان متناسب با جمعیت نیست

فرماندار سراوان فرماندار سراوان گفت: فضاهای آموزشی شهرستان سراوان متناسب با جمعیت موجود نیست که می‌طلبد نوسازی مدارس در این زمینه ورود نماید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سراوان، درویش نارویی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سراوان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پرفیض رمضان و ضیافت الهی اظهار داشت: تلاشها و توفیقات حاصل شده در حوزه آموزش و پرورش شهرستان نسبت به گذشته  بسیار حائز اهمیت است و بر استمرار و کسب نتایج مثبت تأکید نمود.

فرماندار سراوان گفت: فضاهای آموزشی شهرستان متناسب با جمعیت موجود نیست که می‌طلبد نوسازی مدارس در این زمینه ورود نماید و در همین راستا برون سپاری آموزش به بخش خصوصی با اتخاذ تدابیر و گزینش‌های مورد نظر را یکی از راهکارهای دغدغه فوق بیان نمود.

وی افزود: حضور تیمی از شهرستان در شورای آموزش و پرورش استان برای معطوف نمودن نگاه و امکانات به شهرستان در این زمینه  بسیار مهم است و از مجمع خیرین سراوان قدردانی نمود که در دو ساله اخیر توانستند ارقام قابل توجهی را جذب نمایند.

وی همچنین توجه به مباحث اجتماعی و اعتیاد دانش آموزان را مهم دانست که با روندی شتابان ابعاد جامعه و کیفیت بخشی آموزش را در برگرفته، می طلبد مربیان و اولیاء در این زمینه بیشتر توجه نمایند.

فرماندار سراوان با اشاره به توجه به مباحث اجتماعی و اعتیاد دانش آموزان تصریح کرد: کیفی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با توجه به پدیده های اجتماعی نامناسب بسیار مهم است و می‌طلبد مربیان و اولیاء در این زمینه بیشتر توجه نمایندو بر استفاده از ظرفیت و توان تمامی دستگاههای اجرایی و سازمانهای مردم نهاد تأکید نمود.

نارویی در پایان سخنانش از آمادگی برگزاری کنکور سراسری در شهرستان بصورت متمرکز اشاره کرد و افزود: در این راستا امیدواریم فرزندانمان در بهترین شرایط و مکان بدون کمترین دغدغه آزمون ملی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فضاهای آموزشی شهرستان سراوان متناسب با جمعیت نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات