سرپیچی از دستورالعمل رئیس فدراسیون فوتبال

سرپیچی از دستورالعمل رئیس فدراسیون فوتبالبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی میلاد زکی پور مدافع جوان تیم فوتبال نفت تهران را جذب کرده است که با نگاهی به قرارداد بازیکنان نفت در سایت رسمی سازمان لیگ درمی یابیم که این بازیکن یک سال دیگر و تا پایان فصل 1395.96 با نفت تهران قرارداد دارد.
با توجه به تعلیق قانون فسخ یک طرفه قرارداد حتی برای بازیکنانی که زیر 50 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند، باید گفت در صورتی که مسئولان باشگاه استقلال تهران با نفتی های پایتخت برای انتقال زکی پور به توافق نرسیده باشند و مستقیما با خود این بازیکن وارد مذاکره و عقد قرارداد شده باشند، دستورالعمل مهدی تاج رئیس سازمان لیگ را نادیده گرفته اند.
نکته جالب این جا است که بازیکنانی مانند علی رضا عزت کرامت و وحید شیخ ویسی که جزو بازیکنان باتجربه زردپوشان پایتخت به شمار می روند به دلیل این که با نفت قرارداد دارند، نمی توانند با تیم های خواهان خود وارد مذاکرات جدی شوند و از قانون فسخ قرارداد یک طرفه استفاده کنند اما برگه فسخ قرارداد برای بازیکن جوان و کم نام و نشانی چون زکی پور به صرف حضور در استقلال نادیده گرفته می شود.
به هر حال باید منتظر ماند و دید مسئولان باشگاه نفت تهران و سازمان لیگ چه واکنشی در قبال، فسخ قرارداد یک طرفه مدافع جدید استقلال با باشگاه نفت انجام می دهند.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپیچی از دستورالعمل رئیس فدراسیون فوتبال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات