پاسخ تند چایچی به برخی رکابزنان: بترسید از اینکه کارهای زشتتان را رو کنم

مدیر تیم های ملی دوچرخه‌سواری گفت: کسانی که تهمت زدند می‌خواهم پسرم را به المپیک بفرستم، بترسند از روی که صبرم تمام شود و کارهای خلاف و زشتشان را رو کنم. آفتاب : مصطفی چایچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ی صحبت هایی مبنی بر این که قرار بوده پسرش جزو رکابزنانی باشد که به المپیک اعزام می شوند، تصریح کرد: آینده همه چیز را نشان می‌دهد. البته اینکه پسرم جزو نفرات دعوت شده به المپیک نیست به این معنی نبوده که شرایطش خوب نبوده است. محمد قبل از این که من سمتی در فدراسیون بگیرم با عنوان دوچرخه سوار تیم ملی به مسابقات مالزی اعزام شده بود. اگر توانایی یا لیاقت این را نداشت که برود، باید شخصی که آن زمان مربی بود را زیر سوال برد. پس او لیاقتش را داشته که به تیم ملی رسیده است. از طرفی او در مسابقات قهرمانی آسیا مدال نقره گرفت و در ماده تایم تریل مسابقات قهرمانی کشور نیز سوم شد.
او ادامه داد: این حرفهایی که زده می شود بخاطر این است که چایچی اجازه نداده و نخواهد داد حق کسی ضایع شود؛ حالا می خواهد پسر من باشد یا یک دوچرخه سوار شهرستانی. چندین بار هم این موضوع را ثابت کردم. برای نمونه نوجوانی از میاندواب در قهرمانی کشور اول شد و ما او را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کردیم.
چایچی همچنین گفت: هر کسی می خواهد حرف بزند، اما بترسند از روزی که صبرم تمام شود و مسائلی که نباید بگویم را بیان کنم. جامعه دوچرخه سواری این افراد و من را به خوبی می شناسند. من کار خودم را ادامه می دهم و کسی بخواهد حرفی بزند مهم نیست همانطور که قبلا اهمیت ندادم زیرا این افراد کوچکتر از این هستند که تهمت آنها را جواب بدهم. وجدان من خیلی مهمتر از همه چیز است و من وجدانم را زیر پا نمی گذارم.
مدیر تیم های ملی با شاره به این که چند مرتبه استعفا داده اما رییس فدراسیون قبول نکرده است، تصریح کرد: اگر فدراسیون به کار من اعتقادی نداشت الان من از فدراسیون رفته بودم. حتی چند مرتبه از کارم استعفا دادم اما قمری قبول نکرد. افرادی هم که چنین حرفهایی در مورد من می زنند از روزی باید بترسند که کارهای خلاف و زشتشان را رو کنم. من و فدراسیون از تمام کارهای آنها خبر داریم و اگر رو شود برای دوچرخه سواری بد است. من نمی گذارم جامعه دوچرخه سواری خراب و آلوده شود.
او در مورد این که هشت رکابزن بجای شش نفر به اردوی المپیک دعوت شده اند، بیان کرد: شرایط دوچرخه سواران به گونه ای بود که انتخاب نفرات خیلی سخت بود بنابراین کمیته فنی تصمیم گرفت هشت نفر را انتخاب کند و از میان آنها سه رکابزن به المپیک بروند. نفرات با توجه به شرایط و پروفایل مسیر المپیک انتخاب شدند.
چایچی در پاسخ به این پرسش که نرفتن عسکری به المپیک قطعی شده است، گفت: زمان داریم برای اینکار اما از نظر کمیته فنی کار با همین نفرات تمام شده است. مگر اینکه ببینیم شرایط برای حسین عسکری خیلی ایده ال است. البته مقداری بعید است اما او ورزشکار بزرگی است و به دلیل مصدومیت دچار مشکل شده و باید این را هم نظر بگیریم.
او در مورد اینکه نفرات منتخب از چه زمانی در اختیار تیم ملی هستند، بیان کرد: قرار بود نفرات از دهم خرداد به مسابقات و اردو اعزام شوند اما باید در قالب تیم های باشگاهی خود به تورهای آسیایی بروند. باشگاه ها نیز بازوهای فدراسیون هستند از این رو نفرات تا پایان خرداد در اختیار باشگاه های خود قرار دارند.
مدیر تیم های ملی در پاسخ به این پرسش که آغاز برنامه های تیم ملی از تیرماه دیر نیست، گفت: تور ژاپن و کره نیز مسابقات خوبی هستند. بهترین راه برای آمادگی یک دوچرخه‌سوار نیز حضور در مسابقات است.
او در مورد این که با این نحوه انتخاب رکابزنان دیگر جای اعتراضی باقی نخواهد ماند، تصریح کرد: شاید کسی انتظار داشته جزو هشت نفر باشد اما این اتفاق نیفتاده است. کمیته فنی نسبت به شرایط مسیر و خود رکابزنان، نفرات را انتخاب کرده است. اعضای کمیته فنی نیز قبلا دوچرخه سوار، مدیر تیم های ملی و دبیر فدراسیون بودند بنابراین دوچرخه‌سواری را خیلی خوب می شناسند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخ تند چایچی به برخی رکابزنان: بترسید از اینکه کارهای زشتتان را رو کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات