حامد بهداد سوژه طنز کاربران توئیتر/ از ماشین و مغازه تا گوجه فروشی حامد بهداد

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر بازی درخشان حامد بهداد را در فیلم روز سوم ساخته محمد حسین لطیفی به یاد داشته باشید،که نقش یک افسر عراقی را بازی میکرد، قطعا تحت تاثیر هنر بازیگری او قرار خواهید گرفت.
حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر

وی یکی از بازیگران نام آشنا و پر طرفدار سینما و تلویزیون بوده و در عین پرکاری ، جوایز متعددی را هم دریافت کرده است. با این حال زمانی که هشتگ #حامد بهداد را در توئیتر جستجو میکنیم به مطالب جالب و بعضا طنزآمیزی برمیخوریم که هیچ ربطی به حامد بهداد ندارد و تنها نقطه اشتراک این مطالب زود عصبانی شدن و به اصطلاح بی اعصاب بودن است که در اکثر نقش هایی که حامد بهداد بازی کرده است هم دیده می شود.

به عبارت دیگر این کاربران عصبانیت و زودرنجی یا همان بی اعصاب بودن را مترادف حامد بهداد کرده اند و به جای صفت های مذکور از هشتگ حامد بهداد استفاده میکنند. این موضوع نه به خاطر شخص حامد بهداد بلکه تحت‌تأثیر نقش‌ها و کاراکترهایی است که او بازی کرده است. 

اما برخی دلیل این حرکت کاربران را موضوعات مختلفی اعلام کرده اند. برخی میگویند حالت صورت حامد بهداد در حالت عادی عصبانی است که حتی در فیلم هرشب تنهایی هم که نقش شوهری آرام و مهربان را برای لیلاحاتمی بازی میکرد، قیافه اش عصبانی بود.

حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر

برخی دیگر معتقدند اکثر نقش هایی که حامد بهداد بازی میکند نقش آدم های بی اعصاب است و این طور در ذهن مخاطب جا افتاده است و همین باعث جذابیت نقش‌های او است.در هر صورت اتفاق جالبی که افتاده ، این است که کاربران توئیتر به نوعی مترادف کردن انسان بی اعصاب را با حامد بهداد تقریبا به یک کمپین طنز تبدیل کرده اند.

سوژه طنز شدن برای کاربران فضای مجازی اتفاقی است که برای برخی هنرمندان دیگر هم افتاده است مانند شهاب حسینی که در مواجهه با آن ضمن خندیدن به مطالب گفت: عیبی ندارد مردم خوشحال باشند اشکالی ندارد.

به احتمال فراوان واکنش حامد بهداد نیز در برابر این مطالب طنز تنها خنده باشد.

برخی از نمونه های جالب استفاده از هشتگ حامد بهداد:.


حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر   حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر

   حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر حامد بهداد سوژه کاربران توئیتر   


ّ  حامد بهداد سوژه کاربران توئیترگزارش از محمدحسین حاجیانتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حامد بهداد سوژه طنز کاربران توئیتر/ از ماشین و مغازه تا گوجه فروشی حامد بهداد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات