هفته نامه ارمغان: مردم شهرستان بروجن بر لب چشمه، تشنه اند

اکنون فشار آب آشامیدنی در شهر و شهرستان بروجن دچار افت شدیدی شده و قسمت هایی از شهر و شهرستان گاهی دچار قطع آب می شود و این بار برای خود مسوولان نیز مسلم شد که شهرستان بروجن نیازمند یک طرح انتقال آب مطمئن و فوری است.
یکی از مهمترین پروژه های انتقال آب درون حوضه ای استان طرح انتقال آب بن به بروجن است که نزدیک به یک دهه پیش برنامه ریزی شده و در دولت یازدهم به استان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت و در نهایت مقرر شد تا مراحل مناقصه طرح انتقال آب بن به بروجن انجام و دولت نیمی از هزینه موردنیاز آن را تامین و نیمی دیگر توسط سرمایه گذاران تامین شود.
در تکریم امام، نور انقلاب و بررسی چالش ها و راهکارهای رفع موانع توسعه کارآفرینی دیگر مطالب این شماره هفته نامه ارمغان است.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفته نامه ارمغان: مردم شهرستان بروجن بر لب چشمه، تشنه اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات