جغد زخمی و رفتاری عجیب (عکس)

جغدی که با زخم ها و شکستگی های شدید پیدا شه و امروز بهبود یافته هرگاه نجات دهنده اش را می بیند اورا در آغوش می گیرد و علاقه اش را به او نشان می دهد.

گی گی نامی است که به این جغد مادر داده شده جراحت های مرگ باری داشت که شاید ناشی از برخورد با یک خودرو در حال حرکت بوده است.وقتی به محل نگهداری و درمان حیوانات آورده شد شرایط بسیار وخیمی داشت و مدت ها بود که زخمی رها شده بود.علاوه براینکه وزن زیادی از دست داده بود امکان حرکت نداشت و همه بدنش زخمی و عفونت کرده بود.

داگلاس پوژکی رئیس مرکز نجات و نگهداری حیوانات از هنگامی که این پرنده را به وی سپردند از او نگهداری کرده و همه تلاشش را برای درمان وی به خرج داد.این امر موجب شده که این پرنده اکنون بطور کامل درمان شود.اکنون هرزمان که داگلاس مدتی از وی دور می شود و دوباره باز می گردد پرنده به شدت دلتنگ وی می شود و به زمانی که وی را می بیند به او نزدیک شده و بال هایش را به دور او می پراکند و سرش را بر دوش وی می گذارد.وی می گوید تاکنون چنین رفتاری از یک پرنده ندیده و بسیار شگفت زده است.

جغد زخمی


جغد زخمی

جغد زخمی

منبع : ساعت 24

[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جغد زخمی و رفتاری عجیب (عکس)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات