کیت وینسلت چگونه رُز «تایتانیک» شد؟

کیت وینسلت در حال مذاکره است تا در یک فیلم مشترک با ادریس آلبا جلوی دوربین برود و در عین حال در مصاحبه‌ای از این گفته که چگونه جیمز کامرون را برای بازی در «تایتانیک» مجاب کرده است. خبرگزاری مهر: دست‌اندرکاران ساخت فیلم جدید ادریس آلبا بازیگر بریتانیایی با عنوان «کوهستان بین ما» در حال گفت‌و گو با بازیگر هم‌وطن وی یعنی کیت وینسلت هستند تا این فیم رمانتیک را با حضور دو بازیگر بریتانیایی شکل دهند.

کیت وینسلت چگونه رُز «تایتانیک» شد؟

به گزارش ورایتی، این فیلم را هانی ابواسد برای کمپانی فاکس ۲۰۰۰ می‌سازد و پیتر چمین و جنو تاپینگ آن را تهیه می‌کنند.

این فیلم بر مبنای رمان پرفروش چارلز مارتین که در سال ۲۰۱۰ به همین نام نوشته شده است، ساخته می‌شود و درباره یک جراح و زنی است که پس از سقوط یک هواپیما سرنوشت مشترکی پیدا می‌کنند. آنها باید راه فراری از کوهستان پیدا کنند. این در حالی است که دمای هوا کاهش پیدا می‌کند و در شب بسیار سرد می‌شود. در عین حال آنها از جراحت‌هایی که دیده‌اند نیز رنج می‌برند.

آلبا از ماه فوریه برای بازی در این فیلم انتخاب شده بود.

فیلمنامه این فیلم را نویسنده فیلمنامه «جنگ ستارگان» یعنی کریس وایتس بر مبنای نسخه اولیه جی.میلز گودلو و اسکات فرانک نوشته است.    

وینسلت هفت نامزدی اسکار در کارنامه‌اش دارد که جدیدترینش برای بازی در فیلم «استیو جابز» بود. او یک اسکار در سال ۲۰۰۹ برای بازی در «کتاب خوان» برد و به زودی در کنار ویل اسمیت در درامی از نیو لاین با عنوان «زیبایی موازی» دیده خواهد شد.

این بازیگر بریتانیایی به تازگی مصاحبه‌ای نیز با مجله رولینگ استون انجام داده که خبرساز شده و در آن درباره چگونگی به دست آوردن نقش رز در فیلم «تایتانیک» صحبت کرده است.

او در این مصاحبه تایید کرده که این نقش را با سماجت توانسته از جیمز کامرون کارگردان فیلم به دست آورد.

او گفته است: به فیملنامه خیلی احساس نزدیکی می‌کردم. آن را که خواندم سیل اشک و غصه بود که راه افتاد و گفتم باید بخشی از این فیلم باشم، راه دیگری وجود ندارد.

او تلاش کرد تا شماره جیمز کامرون را از کارگزار او بگیرد و وقتی موفق نشد سرانجام شماره ماشین کامرون را پیدا کرد؛ دستگاهی که حالا سال‌هاست از رده خارج شده است.

او می‌گوید: جیمز در اتوبان داشت رانندگی می‌کرد و گفت: دارم جایی می روم. من فکر کردم نباید فرصت را از دست بدهم و گفتم: باید همین حالا با شما حرف بزنم. شما دارید این فیلم را می‌سازید و من بازیگر شما نیستم.

وقتی او پاسخی سرد از این کارگردان مشهور دریافت کرد یک دسته گل رز با یک یادداشت برای او فرستاد و نوشت: از طرف رز شما.

با وجود چندین ارتباط که به همین ترتیب به وجود آمد وینسلت سرانجام موفق شد این نقش را بازی کند و برای آن نامزدی اسکار را به دست آورد و در مسیری قرار گرفت که اکنون یکی از تحسین شده ترین بازیگران سینمای جهان است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیت وینسلت چگونه رُز «تایتانیک» شد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات