گاف جدید کمیته انضباطی؛محرومیت پسر یه جای پدر!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به جای محرومیت مدیرعامل سابق این باشگاه مدیرعامل جدید این باشگاه را محروم کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، علی عباسی،درخصوص مدیرعامل باشگاه مشهد (سیاه‌جامگان) درباره رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سه ماهه‌اش خاطرنشان کرد: واقعا این رای برایم جالب است اطلاعات آقایان آنقدر دقیق است که مدیرعامل باشگاه را اشتباه گرفتند! در آن زمان محمدرضا عباسی مدیرعامل باشگاه بود اما آقایان مرا محروم کردند.
وی افزود: این حکم در حالی صادر شده که داور مسابقه محمدرضا عباسی را تهدید به مرگ کرد اما آقایان زورشان فقط به ما می‌رسد. کمیته انضباطی منبع درآمدی برای فدراسیون و سازمان لیگ شده‌ است از یک طرف پول ما درمورد مسائل تبلیغات محیطی را نمی‌دهند و از طرف دیگر باشگاه را جریمه می‌کنند که اگر احیانا پولی هم آمد به خاطر این بدهی ها کسر شود.
عباسی یادآور شد: ما را 20 میلیون جریمه کردند، 10 میلیون در دیدار مقابل ملوان که نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ داده ما در لیگ برتر باقی ماندیم و هوادارانمان حق خوشحالی هم نداشتند در طرف مقابل ملوان که شیشه شکستند و باعث ایجاد اختلال شدند 5 میلیون جریمه شدند این اتفاقات در کمیته انضباطی جالب است. مهدی رحمتی را محروم می‌کنند و می‌گویند او از چند بازی آینده محرومیتش اعمال می‌شود. به هر حال این مسائل شائبه‌برانگیز است مشخص است که آقایان نشسته‌اند و از جای دیگر دستور می‌گیرند و فقط آنها حکم را صادر می کنند.
به گزارش تابناک ورزشی، مدیرعامل جدید سیاه جامگان پسر مالک قبلی این باشگاه است که وی چند روز پیش به عنوان جانشین پدرش انتخاب شد و کمیته انضباطی حالا به جای محرومیت محمد عباسی پسر وی را محروم کرده است!


[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گاف جدید کمیته انضباطی؛محرومیت پسر یه جای پدر!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات