استاندار مرکزی بر حمایت صنایع از ورزش تاکید کرد

محمود زمانی قمی روز پنجشنبه در نشست شورای ورزش همگانی و تفریحی استان مرکزی در محل استانداری این استان افزود: رشد ورزش قهرمانی در استان نیازمند تجهیزات حرفه ای و پشتوانه هدفمند مالی از نخبگان ورزشی است که این مهم در استان مرکزی تنها با مساعدت حوزه صنعت محقق می شود.
وی ادامه داد: توجه بیشتر مسوولان به خصوص صاحبان صنایع به ورزش و جوانان باعث سلامت بیشتر جامعه و کاهش چشم گیر آسیب های اجتماعی می شود.
وی توان دولت در حمایت از ورزش را محدود عنوان کرد و گفت: در تمام دنیا ورزش حرفه ای متکی به حمایت بخش های خصوصی و صنایع است اما در ایران این مهم به گونه دیگری است و همه ورزشکاران اعم از حرفه ای و غیر حرفه ای متکی به حمایت های دولت هستند.
وی تعامل سازنده بین مسئولان ورزشی با مدیران صنایع را گامی اساسی در راستای ایجاد ارتباط و استفاده از حمایت های صنایع عنوان کرد و گفت: مدیران صنایع به واسطه مسئولیت اجتماعی، باد خود را موظف به حمایت از ورزش کنند.
استاندار استان مرکزی بیان کرد: برخی از صنایع به واسطه خصوصی شدن خود را مکلف به حمایت از ورزش نمی دانند در صورتی که آنها نیز هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم از خدمات دولت بهره مند می شوند، بنابراین باید حمایت از ورزش را در دستور کار خود قرار دهند.
وی گفت: 90 در صد صنایع فعال استان در صورت قطع خدمات دولتی در مدت کمتر از دو هفته به تعطیلی کشیده می شوند بنابراین آنها باید قدردان خدمات دولت باشند و به وظایف اجتماعی خو به خوبی عمل کنند.
زمانی قمی گفت: مشکلات، موانع و خواسته های جامعه ورزشی استان باید به صورت کارشناسی فهرست بندی شود .
خبر در حال تکمیل شدن است..
3017/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار مرکزی بر حمایت صنایع از ورزش تاکید کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات