اعترافات قاتل ستایش 6 ساله در دادگاه + عکس

اعترافات قاتل ستایش 6 ساله در دادگاه


اولین جلسه محاکمه متهم آزار و قتل ستایش دختر 6 ساله نی ریزی صبح امروز پنجم خردادماه  به ریاست قاضی محسن رجایی نیا رئیس شعبه اول دادگاه کیفری استان فارس با حضور شکات و متهم پرونده س-  ط برگزار شد.


 اعترافات قاتل ستایش 6 ساله در دادگاه


در ابتدای جلسه، نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرداخت و اشد مجازات را برای متهم خواستار شد.


پدر و مادر مقتول نیز به عنوان اولیای دم از ریاست دادگاه تقاضای قصاص و اشد مجازات متهم را خواستار شدند.


سپس متهم در جایگاه حاضر شد و در تشریح جزئیات روز حادثه و اقدام شیطانی خود گفت: دست و پا و دهان طفل را بستم و او را در منزل مخفی کردم و پس از چند ساعت گوشواره دختر بچه را از گوشش باز کردم و او را به بیابان‌ها اطراف بردم و به قتل وی اقدام کردم. سپس جسد را در گودالی دفن کردم.


متهم در آخرین دفاعیات خود تصریح کرد: من اشتباه محض کردم، تصمیم شیطانی از روی انتقام جویی بود. حاضرم هر کاری که اولیای دم بگویند انجام دهم تا مرا مورد بخشش قرار دهند.


بخش محاکمه علنی متهم پایان یافت و دادگاه در راستای رسیدگی به سایر اتهامات به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است.


به گزارش میزان، پرونده قتل و آزار ستایش شش ساله در 25 فروردین ماه سال جاری و در پی اطلاع خانواده وی مبنی بر مفقود شدن فرزندشان مطرح گرديد که متهم با پیگیری های دستگاه قضایی و اقدام سریع نیروی انتظامی در کمتر از 12 ساعت دستگیر و سپس به آزار و قتل دختر بچه شش ساله اعتراف کرد متهم در اعتراف اولیه انگیزه خود از این اقدام را سرقت طلاجات مقتول عنوان کرده است .


میزان


 


The post اعترافات قاتل ستایش 6 ساله در دادگاه + عکس appeared first on جذاب.

[ منبع این خبر سایت جذاب می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعترافات قاتل ستایش 6 ساله در دادگاه + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات