تزیین ظروف شیشه ای با نگین و مروارید (جواهرنما)


تزیین ظروف شیشه ای با نگین و مروارید


آموزش تزیین ظروف شیشه ای با نگین و مروارید


ملزومات و ابزار مورد نیاز برای ساخت ظروف جواهر نما را قبلا دیدید.


امیدوارم با آموزشی که برایتان می گذارم بتوانید ظروف ساده شیشه ای خانه تان را زیبا و چشم نواز کنید.


ابتدا باید سطحی که قرار است روی آن نگین ها را بچسبانید کاملاً پاک و خشک کنید. بهترین ماده برای تمیز کردن شیشه الکل هست.جواهرنما روی ظروف,آموزش جواهرنما روی ظروفبا استفاده از سیم چین به اندازه ای که می خواهید روی ظرف کار کنید نگین های متری را ببرید و کنار بگذارید.


نحوه کار کردن نگین و سنگ روی ظروف, آموزش چسباندن سنگ و نگین روی ظروف شیشه ای
مقدار کمی چسب بزنید تکه تکه سنگ متری را بچسبانید و کم کم پیش بروید هر تکه را در معرض نور و حرارت لامپ قرار بدهید تا چسب خشک شود.


تزیین ظروف شیشه ای با سنگ و نگین,تزیین ظروف ساده بلورپشت و روی نگین ها را در معرض اشعه لامپ قرار بدهید.وسایل لازم برای هنر جواهرنما روی ظروف, نحوه کار کردن نگین و سنگ روی ظروفهمانطور که می بینید برای تزئین این جام از سنگ متری و مروارید لپه ای نیم گرد استفاده شده است.


وسایل لازم برای هنر جواهرنما روی ظروف, نحوه کار کردن نگین و سنگ روی ظروفپایه این میوه خوری زیبا با نگین متری و بدنه اش با سنگ کریستالی که با نگین متری دورگیری شده تزئین شده است.


وسایل لازم برای هنر جواهرنما روی ظروف, نحوه کار کردن نگین و سنگ روی ظروف


پایه این میوه خوری با نگین متری و بدنه اش با سنگ کریستالی که با نگین متری تزئین شده استآموزش چسباندن سنگ و نگین روی ظروف شیشه ای,تزیین ظروف شیشه ای با سنگ و نگین


این هم ایده و راهنمای دیگری برای شماتزیین ظروف شیشه ای با سنگ و نگین,آموزش جواهرنما روی ظروف


تزیین ظروف ساده بلور,جواهرنما روی ظروفمنبع : aftab92.mihanblog.com 


The post تزیین ظروف شیشه ای با نگین و مروارید (جواهرنما) appeared first on جذاب.

[ منبع این خبر سایت جذاب می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تزیین ظروف شیشه ای با نگین و مروارید (جواهرنما)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات