پنج کارگروه برای برنامه ریزی پروژه مهر درکهگیلویه و بویراحمدفعال شد

به گزارش ایرنا، هادی زارع پور روز پنجشنبه درنخستین نشست پروژه مهر کهگیلویه و بویراحمد افزود: این کارگروه ها در قالب کارگروه های سازماندهی،تعمیر و تجهیز مدارس،توجیه و تبلیغ و اطلاع رسانی،تأئید صلاحیت ،نظارت و ارزیابی بازگشایی مدارس را ساماندهی می کند.
وی بیان کرد:هر کارگروهی علاوه بر وظایف تعیین شده مواردی از خلاقیت و ابتکار در اجرای فعالیت ها را ساماندهی می کنند.
زارع پور اظهار کرد:پروژه مهر برای تمامی مدارس دولتی و غیردولتی و با سازماندهی محل خدمت معلمان،بازدیدهای دوره ای،تعمیر و زیبا سازی مدارس اجرا می شود.
وی عنوان کرد: تمامی اعضا نسبت به انجام وظایف حساسیت ویژه و احساس مسئولیت کنند و در نشست های ستاد پروژه مهر مسئول هر کارگروه گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد.
دبیر پروژه مهر آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت:پروژه مهر شامل برنامه ریزی،سازماندهی،هماهنگی،راهبری و ارزشیابی برای ساماندهی و بازگشایی به موقع مدارس است.
ایوب رضایی افزود:توجیه،تبیین،برگزاری کارگاه آموزشی برای استقرار پایه دهم ،توزیع کتابه ای درسی،ثبت نام نوآموزان بدو ورود به دبستان و دوره آموزشی کتاب های تازه تألیف از مهمترین فعالیتهای پروژه مهر است.
وی گفت:باتوجه به انجام هدایت تحصیلی برای نخستین سال برای پایه نهم برنامه ریزی برای تحقق این مهم از طریق مربیان و مشاوران یکی از موارد مهم اضافه شده به فعالیت های پروژه مهر است.
در این نشست جهان مهرابی مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد نیزگفت:برگزاری هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و تعهدات آن نویدی امید بخش برای بازگشایی مدارس است.
7529/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنج کارگروه برای برنامه ریزی پروژه مهر درکهگیلویه و بویراحمدفعال شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات