واکنش به حواشی «آاادت نمی کنیم»

تهیه کنندگان فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» در واکنش به حواشی به وجود آمده درباره این فیلم و توقیف موقت اثر بیانیه ای صادر کردند. خبرگزاری صبا: تهیه کنندگان فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» در واکنش به حواشی به وجود آمده درباره این فیلم و توقیف موقت اثر بیانیه ای صادر کردند.

بیانیه تهیه کنندگان «آاادت نمی کنیم» درباره حواشی پیرامون فیلم

تهیه کننده گان فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» ضمن تقدیر و تشکر از رسانه ها و اصحاب رسانه که با حمایت های بی دریغشان از این فیلم نشان دادند جزو حامیان اصلی جریان های فرهنگی و هنری هستند و همینطور نهاد قانونی مرتبط  که با پیگیری هاشان از حقوق مولفین سینما دفاع کردند اعلام می دارند:

«۱- ما نیز مانند هم صنفان سینمایی خود از اتفاقات حاشیه ای پیش آمده برای فیلم های سینمایی در حال اکران و پخش تیزرهای تبلیغات فیلم ها در شبکه های ماهواره ای ابراز ناراحتی کرده و خود را در برابر سینمای ایران و مخاطبان فهیمش مسئول می دانیم.

۲- مشکل توبیخ و توقیف موقت فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» هنوز بر طرف نشده و این موضوع همچنان به قوت خود باقی است اما تهیه کنندگان «آاادت نمی کنیم» امیدوار به دستیابی تعامل و درک مشترک با نهادهای قانونی برای حل این مشکل هستند.

۳- پیگیری ها به دلیل تعطیلات آخر هفته به روزهای ابتدایی هفته  آینده موکول شده است.

۴- درج هرگونه خبر درباره این فیلم به نقل از مشاور رسانه ای، منابع آگاه و یا هر شخص دیگری مورد تایید تهیه کننده گان «آااادت نمی کنیم» نیست و صحتش مورد تایید نخواهد بود.

۵- خبرهای رسمی بعد از حل و فصل امور از طریق تهیه کننده گان و یا دفتر پخش اعلام خواهد شد.

۶_تهیه کنندگان «آاادت نمی کنیم» ضمن تشکر از همه مخاطبان که بلیت فیلم را در تعطیلات پایان هفته پیش خریداری کرده اند اعلام می کند بلیت های فروخته شده معتبر هستند و پخش فیلم در این دو روز ادامه دارد و هرگونه خسارت احتمالی مادی به تماشاگران فیلم جبران خواهد شد.»

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش به حواشی «آاادت نمی کنیم»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات