کتک کاری اعضای شورای شهر میاندوآب+ عکس

خبر درگیری در شورای شهر میاندوآب این روزها با حواشی زیادی مواجه شده و حتی موضوع ضربه مغزی و جراحی یکی از اعضای شورای شهر میاندوآب نیز مطرح شده که در گزارش پیش رو جزئیات ان از نظر می گذرد.

به گزارش تسنیم، دو روز پیش، خبری مبنی بر درگیری دو تن از اعضای شورای شهر میاندوآب به نام‌های منوچهر قاسم‌زاده و مرتضی نجفی منتشر شد.

در اخبار انتشار یافته، خبر از ضرب و شتم شدید میان این دو نماینده و شکسته شدن سر منوچهر قاسم زاده و نیز خبر از جراحی شدن مغز وی داده می‌شد که خبرنگار تسنیم برای دریافتن میزان صحت این اخبار به سراغ رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی رفته و جویای اصل ماجرا شد.

رسول اصغرزاده اظهار داشت: درگیری میان دو نفر از اعضای شورای شهر میاندوآب به نام‌های آقایان نجفی و قاسم‌زاده رخ داده که منجر به انتقال آقای قاسم‌زاده به بیمارستان مهاباد شده و اقدامات ام‌ آر آی بر روی وی انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه حال آقای قاسم‌زاده خوب است تصریح کرد: هنوز به جزئیات این درگیری ورود نکرده‌ایم و علت درگیری نیز مشخص نیست در واقع نمی‌دانیم که درگیری بر روی مسائل کاری بوده است یا شخصی و با مشخص شدن آن موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود.

اما رئیس شورای شهر میاندوآب نیز در تشریح موضوع درگیری گفت: هیچ اتفاق خاصی در این درگیری رخ نداده است.

منوچهر شریفی، افزود: پیشتر درگیری‌های شدیدتر از این هم در شوراهای شهرهای مختلف کشور اتفاق افتاده است و این یک امر طبیعی است.

رئیس شورای شهر میاندوآب وجود اختلاف نظر را در میان اعضای شورای شهر را امری عادی دانست و گفت: اگر اختلاف نظر نباشد که نمی‌توان به نتیجه رسید و اختلاف نظر این دو همکار نیز بر سر زمینی در یکی از مناطق میاندوآب برای مسجد بوده رخ داده است.

شریفی تصریح کرد: موضوع شدت جراحت آقای قاسم‌زاده آنگونه که رسانه‌ها انتشار داده‌اند صحیح نیست و حال وی خوب است.

جستجوی رسانه ای در اخبار پیرامون این رویداد حکایت از بدحالی عضو کتک خورده شورای شهر میاندوآب دارد و عکسهای وی که در بیمارستان بستری است نشان میدهد این فرد از ناحیه سر و گردن دچار آسیب شده است.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کتک کاری اعضای شورای شهر میاندوآب+ عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات