لغو مجوز ورود فلسطینی‌ها بیانگر ورشکستی صهیونیست‌هاست

فلسطین شهروندان فلسطینی در کرانه باختری رود اردن تصمیم رژیم صهیونیستی برای لغو مجوز ورود ۸۳ هزار فلسطینی به فلسطین اشغالی را بیانگر ورشکستگی صهیونیست‌ها دانستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی برای تعلیق مجوز دادن به فلسطینی ها برای ورود به اراضی اشغالی در ماه مبارک رمضان با واکنش شهروندان فلسطینی روبرو شد.

این شهروندان فلسطینی تصمیم صهیونیست ها را نشان از ورشکستی آنها در مقابله با ملت فلسطین و گواه ناتوانی آنها در متوقف کردن مجموعه اقدامات دلاورانه فلسطینی ها دانستند که آخرین مورد عملیات چهارشنبه شب دو جوان فلسطینی در شهر تل آویو بود.

توهم اشغالگران

فیصل ابو مریم جوان فلسطینی گفت: تصمیم اشغالگران برای تعلیق اعطای مجوز و لغو آن بعد از عملیات تل آویو جای تمسخر دارد زیرا اگر اشغالگران فکر می کنند که با چنین تصمیماتی مردم فلسطین و جوانانش را مجازات خواهند کرد، باید بدانند که در توهم به سرمی برند و نمی دانند که کرامت ملت فلسطین بالاتر از هر چیزی است.

وی با تسمخر گفت: اگر اشغالگران می خواهند جلوی ما را بگیرند و مجوزها را لغو کنند، جوانانی هستند که منتظر این مجوزها نمی شوند و دژها و موان و دیوار را خواهند شکافت تا خود را به قلب شهرهای اشغالی برسانند و هراس در دل اشغالگران و صهیونیست های غاصب بیاندازند.

ابوینال دیگر جوان فلسطینی نیز گفت که اشغالگران هرگز موفق نخواهند شد تا جوانان فلسطینی را تحریک و دیدگاه آنها را در قبال مقاومت و عملیات آن تغییر دهند.

وی افزود: اشغالگران می خواهند از اقدامات مقاومت و شهادت طلبان انتقام بگیرند و اینگونه القا کنند که آنها مسبب مشکلات ما هستند اما باید بگویم که اشغالگران در توهم به سرمی برند. همه ما همراه مقاومت و عملیات دلاورانه آنها در هر جا که باشد هستیم؛ حال می خواهد هزینه آن نه تنها ممنوعیت ورود به شهرهای اشغالی بلکه جلوگیری از خروج ما از خانه ها و شهرهایمان باشد.

تهدیدات بی نتیجه است

زید المصری دیگر جوان فلسطینی این سوال را مطرح می کند که ارزش این مجوزها برای هر فلسطینی چیست؛ وقتی که جوانان و کودکان و زنان فلسطینی در پست های بازرسی مورد اهانت قرار می گیرند؟

وی افزود: اشغالگران هر روز کشتار و حماقت ها و جرایم را مرتکب می شوند و نه تنها نیازی به هرگونه توجیهی ندارد تا مانع رسیدن هریک از ما به هر منطقه ای که باشد، شود. عملیات دلاورانه دیروز در تل آویو تنها کمترین واکنش طبیعی به جنایات اشغالگران است.

این جوان تاکید کرد: اشغالگران هرچه می خواهند انجام دهند، ما در سرزمین خود صبور هستیم و برحق خود پافشاری می کنیم و هیچ یک از تهدیدها یا مجازاتهای باعث نخواهد شد تا جوانان ما نقش خود در دفاع از ملت فلسطین و زنان و کودکانش را ایفا نکنند؛ حتی اگر هزینه آن محدودیت در تردد و مصادره آزادیها باشد.

مسئولان اسرائیلی مجوز ورود 83 هزار فلسطینی به فلسطین اشغالی را که به مناسبت ماه رمضان داده شده بود، لغو کردند.

این اقدام در راستای مجازات گروهی شهروندان فلسطینی به خاطر عملیات شهادت طلبانه دو جوان فلسطینی در شهر تل آویو صورت می گیرد.

دو جوان فلسطینی به نام های خالد موسی محمد شحاده مخامره و محمد احمد موسی شحاده مخامره اهل شهرک یطا در شهر الخلیل در کرانه باختری رود اردن چهارشنبه شب با تیراندازی به سمت صهیونیست ها در یک مجتمع تجاری در نزدیک مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی چهار صهیونیست را کشته و دستکم هفت نفر دیگر را زخمی کردند.

نیروهای صهیونیست یک جوان را بازداشت و دیگری را به ضرب گلوله زخمی و سپس بازداشت کردند.

گروههای مبارز فلسطینی با تبریک عملیات یاد شده تاکید کردند که این عملیات در پاسخ به جنایات و اعدام های میدانی رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و تداوم انتفاضه قدس و رد هرگونه طرح سازشکارانه صورت گرفته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لغو مجوز ورود فلسطینی‌ها بیانگر ورشکستی صهیونیست‌هاست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات