اختصاص بودجه دستگاه‌های اجرایی دهاقان براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی است

اقتصاد مقاومتی فرماندار دهاقان اصلی‌ترین مسئله پیش‌روی ملت را اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: مبنای اختصاص بودجه به دستگاه‌ها بر اساس رویکرد اقتصاد مقاومتی است و همه مسئولان در این راستا برنامه‌ریزی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهاقان، علی اصغر قاسمیان ظهر امروز با حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد، با اشاره به تبدیل اقتصاد مقاومتی به گفتمان اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری شعار سال نامیده شده است باید به گفتمان تبدیل شود تا به شکل یک باور عمومی و ملی پیش رود.

وی اصلی‌ترین و چالشی‌ترین مسئله پیش روی ملت را اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: دولت تمام همت خود را در راستای اقتصاد مقاومتی قرار داده که در فرمایشاتی که رهبر اخیرا داشته‌اند از این موضوع ابراز رضایت کرده‌اند.

فرماندار دهاقان با اشاره به 3 موضوع مهم دولت در سال 95 تصریح کرد: موضوع مهم اقتصاد مقامومتی، مسائل اجتماعی از این جهت که نیاز کشور به بالا بردن نرخ سرمایه اجتماعی بوده و شاخص اعتماد، مشارکت و رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع در اولویت دولت قرار دارد. به دنبال نامگذاری سال با عنوان اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومت در دولت تشکیل و برنامه‌های مربوطه آغاز شد.

قاسمیان با اشاره به تدوین 12 برنامه در اجرای اقتصاد مقاومتی گفت: ارتقای بهره وری، پیشبرد برون گرایی اقتصاد، ارتقای توان ملی، فرهنگ سازی و سایر برنامه‌ها جزء برنامه‌های تدوین شده دولت در این راستا است که هر کدام از این برنامه‌ها 20 وزارتخانه مشغول هستند.

فرماندار دهاقان از ابلاغ بودجه شهرستان در ماه‌های نزدیک خبر داد و اظهار د اشت: مبنای اختصاص بودجه به دستگاه‌ها براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی بوده و همه مسئولان در این راستا برنامه‌ریزی داشته باشند تا اقتصاد مقاومتی را برای خود تدوین کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص بودجه دستگاه‌های اجرایی دهاقان براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات