افشارزاده: قربانی و زکی پور راقانونی جذب کردیم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: ما خیلی بی سر و صدا و آرام در نقل و انتقالات به کار خودمان ادامه می دهیم تا تیم بسیار خوبی را روانه مسابقات کنیم. به گزارش نامه نیوز ، بهرام افشارزاده در خصوص بازدید نمایندگان اینترمیلان از امکانات استقلال اظهار داشت: نمایندگان باشگاه اینترمیلان آمده اند تا شرایط باشگاه استقلال را بسنجد و امکانات ما را بازدید کنند. آنها یک برنامه اولیه به ما دادند ما آن را دادیم تا ترجمه کنند. آنها علاقه مند هستند تا در ایران سرمایه گذاری کنند. آنها دوست دارند بهترین مربیان خود را به ایران آورده و در زمینه استعدادیابی به ما کمک کنند.وی ادامه داد: آنها عصر امروز از کمپ استقلال بازدید خواهند کرد. ما هنوز قرارداد همکاری را امضا نکرده ایم. آنها فردا ایران را ترک می کنند و پس از چند روز در این خصوص با یکدیگر صحبت خواهیم کرد.وی در خصوص جذب علی قربانی تصریح کرد: نظر آقای منصوریان بوده. ما خیلی بی سر و صدا و آرام در نقل و انتقالات به کار خودمان ادامه می دهیم تا تیم بسیار خوبی را روانه مسابقات کنیم.وی در خصوص صحبت های مدیر حقوقی باشگاه نفت تهران گفت: ما تمام نقل و انتقالات را قانونی انجام می دهیم. تا جایی که من می دانم قرارداد این بازیکنان مشکلی ندارد. در باره آقای زکی پور باید بگویم ما قانونی این بازیکن را گرفته ایم.افشارزاده در خصوص کنار گذاشته شدن سه بازیکن بزرگ استقلال از فهرست فصل آینده ادامه داد: آنها همگی برای استقلال زحمت کشیدند. من هنوز وقت نکردم با آقای منصوریان در خصوص آنها صحبت کنم. باید بگویم آنها همگی از بازیکنان بزرگ استقلال هستند و تلاش می کنیم به نحو شایسته ای از آنها تقدیر کنیم.وی درباره اینکه بعضی از این بازیکنان قراردادی با استقلال نداشته و چگونه آنها را باشگاه اعلام می کند که در فهرست فصل بعد قرار ندارند بیان داشت: این بازیکنان با تصمیم خود منصوریان در فهرست فصل بعد قرار ندارند. ما از همه آنها بابت زحماتی که برای استقلال کشیده اند تشکر می کنیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افشارزاده: قربانی و زکی پور راقانونی جذب کردیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات