پلمپ 27 واحد متخلف همدان

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ احمد رحیمی بیان کرد: به منظور ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در سطح واحدهای صنفی پوشاک همدان، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی و ارتقا امنیت پایدار در این مراکز، طرح کنترل و نظارت برصنوف شهر همدان اجرا شد.
وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس با اجرای طرح ضربتی پاکسازی صنوف عرضه پوشاک از تمامی واحدهای صنفی به صورت محسوس و غیرمحسوس بازدید کردند.
وی اضافه کرد: با اجرای این طرح یک هزار و 450 قطعه عکس ممنوعه، 161 ثوب البسه غیرمجاز، 21 عدد کیف زنانه با تصاویر ممنوعه و 243 عدد انواع اقلام ممنوعه با نمادهای غربی کشف شد و 27 واحد صنفی متخلف برابر مفاد قانون نظام صنفی پلمب شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان با تاکید بر ضرورت رعایت شئون اسلامی و مقررات و آئین نامه نظارت بر اماکن عمومی از دریافت تعهدهای لازم از متصدیان صنوف متخلف و برخورد با آنان خبر داد.
سرهنگ رحیمی با قدرانی از همکاری خوب مردم با پلیس در انجام ماموریت ها از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پلمپ 27 واحد متخلف همدان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات