برخی رسانه‌ها کسانی را انقلابی معرفی می‌کنند که نه درانقلاب و نه در جنگ، حضور نداشته‌اند

در مقابل چهره‌های ناشناسی را شاهد هستند که حداقل از سال ۵۵ تا ۵۷ یعنی سال پیروزی انقلاب، نشانی از آنان نیست نه یک عکس با امام و یاران او نه یک نشانه از حضور در حوادث تاریخی سال‌های ۵۸ و ۵۹ و از همه مهم‌تر دریغ از یک علامت همراهی با مردم در قبال تهاجم وحشیانه رژیم بعث عراق ولی در مقابل امروزه آن‌ها را در همه صحنه‌ها حاضر و ناظر و مدعی شماره یک انقلابی‌گری می‌بیند! آفتاب : روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی نوشت: یک رسانه مستقل و دلسوز در رابطه با "انقلابی‌ماندن"، در یک واکاوی سی‌و‌اند ساله، به دنبال آن است که پس از حدود ۴ دهه، چه کسی انقلابی است و اصولا با کدامیک از معیارهای متداول می‌توان مرز بین انقلابی و غیرانقلابی را تعیین کرد؟
آن هم در روزگاری که تناقضات بسیاری حداقل در رابطه با مصادیق و چهره‌های انقلابی در ذهن نسل جوان مطرح است، نسلی که حاشیه‌نشینی و انزوای کسانی را می‌بیند که در همه اسناد به جا مانده از انقلاب و سال‌های آغازین آن، صحنه‌گردانان اصلی و در صدر همه انقلابیون بوده‌اند ولی امروز دیگر جایی ندارند و متهم به انحراف هستند و دلیل عقل‌پسندی نیز برای این مدعا ارائه نمی‌گردد .
در مقابل چهره‌های ناشناسی را شاهد هستند که حداقل از سال ۵۵ تا ۵۷ یعنی سال پیروزی انقلاب، نشانی از آنان نیست نه یک عکس با امام و یاران او نه یک نشانه از حضور در حوادث تاریخی سال‌های ۵۸ و ۵۹ و از همه مهم‌تر دریغ از یک علامت همراهی با مردم در قبال تهاجم وحشیانه رژیم بعث عراق ولی در مقابل امروزه آن‌ها را در همه صحنه‌ها حاضر و ناظر و مدعی شماره یک انقلابی‌گری می‌بیند!

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخی رسانه‌ها کسانی را انقلابی معرفی می‌کنند که نه درانقلاب و نه در جنگ، حضور نداشته‌اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات