مانی حقیقی: خبرنگاران درباره جایگاه خود توهم عجیبی دارند

مانی حقیقی در آخرین مصاحبه اش حرف های جنجالی زده است. آفتاب : بخش هایی از این مصاحبه یه شرح زیر است: بعضی خبرنگارها می گویند چرا آن وقت که در سرما وگرما می آییم خبرهای فیلمتان را مخابره می کنیم دوزاری نیستیم ،آن روز که به دردتان می خوریم دوزاری نبستیم ….
مانی حقیقی: همان موقع هم دوزاری اند اگر رفتارشان این باشد !اگر قرار است این شکلی کار کنند خواهش می کنم برای من هیچ کاری نکنند .خاضعانه تمنا می کنم تحریمتان را ادامه بدهید !این نوع از خبر رسانی هیچ لطفی برای ما ندارد .حرفهای مالیخولیایی می زنند می گویند ما لیلا حاتمی را لیلا حاتمی کردیم !می گویند وقتی در جشنواره کن آن اتفاق افتاد اگر ما نبودیم سرش را می بریدند.این یک توهم عجیب است که درباره جایگاه خود دارند .

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مانی حقیقی: خبرنگاران درباره جایگاه خود توهم عجیبی دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات