573 پروژه زیربنایی در بخش کشاورزی خراسان جنوبی آماده بهره برداری است

هاشم ولی پور مطلق روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از مجموع سرمایه گذاری111 میلیارد و 889 میلیون ریال آورده شخصی و بقیه اعتبار دولتی است.
وی گفت: با بهره برداری از این پروژهها، 18 هزار و 551 خانوار در استان از مزایای آن بهره مند می شوند و برای 434 نفر اشتغال پایدار ایجاد می شود.
وی عنوان کرد: از تعداد پروژه های قابل بهره برداری 153 مورد پروژه شاخص است و شهرستان بیرجند با 28 پروژه و ایجاد اشتغال مستقیم برای 30 نفر بیشترین پروژه ها را به خود اختصاص داده است.
وی بیشترین پروژه ها قابل افتتاح را در حوزه اجرایی مربوط به آب و خاک با 123 مورد دانست و بیان کرد: بیشترین میزان اشتغال زایی مربوط به صنایع با 58 فرصت شغلی است.
ولی پور مطلق در ادامه به مصوبه سفر هیات دولت و اختصاص 500 میلیارد ریال اعتبار به حوزه جهاد کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: از اینن مبلغ که در راستای انتقال آب به طول 600 کیلومتر مصوب شده بود نیمی از آن اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: با اختصاص نصف اعتبار ابلاغ شده تاکنون 480 کیلومتر این طرح انجام شده و تا پایان سال مالی 94 نیز بقیه پروژه به اتمام می رسد.
وی گفت: در هفته جهاد کشاورزی 350 کیلومتر از این مسیر در یک منطقه به صورت
نمادین با حضور مسئولان استانی افتتاح می شود.
2047/7557

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «573 پروژه زیربنایی در بخش کشاورزی خراسان جنوبی آماده بهره برداری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات