پرداخت 9میلیارد و 600میلیون ریال تسهیلات به کشاورزان گچسارانی

علی رضانژاد روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار از محل صندوق توسعه کشاورزی با کارمزد 10درصد و با دوره بازپرداخت یک ساله پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: این تسهلات بانکی به 107 بهره بردار محصولات زراعی و باغی برای انجام کشت محصولات زراعی و حفاظت از باغ های این شهرستان به متقاضیان اعطاء شده است.
گفت: از سال گذشت تاکنون 40 پروژه تولیدی با تسهیلات صندوق کارافرینی امید و شش طرح از سوی صندوق توسعه ملی در گچساران اجرا شده است.
وی بیان کرد: تسهیلات اعطایی صندوق کارآفرینی امید از سال گذشته تاکنون در بخش کشاورزی 13میلیاردو 500 میلیون ریال بوده است.
وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای اجرای 14 طرح پرورش مرغ سنتی تخمگذار با ظرفیت دو هزارو 800 قطعه در دوره، 15 پروژه گاو شیری سنتی با ظرفیت 60 راس، اجرای 9 طرح بوقلمون به ظرفیت 900 قطعه و اجرای دو پروژه گیاهان دارویی در زمینی به مساحت 9 هکتار هزینه شد.
وی ابراز کرد: شش طرح از سوی صندوق توسعه ملی با اعتباری بیش از 42 میلیاردو 850 میلیون ریال از سال گذشته تاکنون در این شهرستان اجرا شده است .
وی پنج پروژه پروار بندی گوساله صنعتی 900 راسی با اشتغالزایی 25 نفر و تولید 280 تن گوشت در سال را از طرح های اجرا شده از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این شهرستان در سال گذشته ذکر کرد.
بهره برداران شهرستان 120 هزار نفری گچساران سالانه بیش از 100 هزار تن محصول کشاورزی و دامی تولید می کنند.
8143/6162/1662

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرداخت 9میلیارد و 600میلیون ریال تسهیلات به کشاورزان گچسارانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات