استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار توزیع کارشناسانه اعتبارات شد

به گزارش ایرنا، سید موسی خادمی روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه کهگیلویه وبویراحمد افزود: ارائه و تدوین برنامه ها و فصول در زمینه توزیع اعتبارات نیازمند بررسی بیشتر است.
وی تصریح کرد: تدوین و ارائه این برنامه ها و فصول مختلف در راستای توزیع اعتبارات استانی باید معطوف بر شیوه آینده نگری ، برنامه ریزی صحیح و کارشناسی باشد.
خادمی یادآور شد: به عنوان نمونه آمار و ارقام مربوط به فصل عمران شهری و روستایی و برخی نیازمندی ها در این زمینه باید از حوزه دفاتر شهری و روستایی استانداری تهیه شود.
وی ابراز داشت: به لحاظ منطقی و کارشناسی شهرداری ها نمی توانند تنها منبع و متولی اصلی در ارائه آمار، شاخص ها و نیازمندی ها در حوزه عمران شهری باشند.
وی تصریح کرد: تدوین این برنامه ها ، اطلاعات و شاخص ها نیز باید به اطلاع فرمانداران هر شهرستان نیز برسد.
خادمی افزود: البته رویکرد اساسی مدیریت اجرایی استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی توزیع عادلانه اعتبارات در همه مناطق و شهرستان های مختلف استوار است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست گفت: تعداد برنامه ها و فصل ها در زمینه توزیع اعتبارات عمرانی استانی و دو درصد نفت امسال افزایش یافته است.
حسن نوروزی افزود: تعداد برنامه ها از 61 مورد در سال 94 به 104 مورد و شمار فصل ها نیز از 18 فصل به 49 مورد در سال 95 رسیده است.
وی از افزایش 28درصدی اعتبارات عمرانی استانی و دو درصد نفت در سال 95 خبر داد و گفت: یکهزار و 780 میلیارد ریال کل اعتبارات ابلاغی استانی و دو درصد نفت کهگیلویه وبویراحمد در بودجه امسال است.
وی میزان اعتبارات پیش بینی شده ماده 180 این استان در بودجه امسال رانیز افزون بر دو هزارو 300میلیارد ریال اعلام کرد.
نوروزی تصریح کرد: اولویت اساسی در توزیع اعتبارات استانی و دو درصد نفت همچنان با پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالاست.
وی با بیان اینکه آمار و ارقام و شاخص های توزیع اعتبارات استانی با هماهنگی مدیران کل دستگاه های مختلف تهیه می شود، گفت: این برنامه ها و شاخص ها نیز در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و با حضور استاندار، فرمانداران هر شهرستان و مدیران نیز بررسی تحلیلی می شود.
1662/3016/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار توزیع کارشناسانه اعتبارات شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات