آموزش فوتبال پایه در استان اردبیل یکپارچه‌سازی می‌شود/ درجه‌بندی مدارس فوتبال

توپ فوتبال رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آموزش فوتبال پایه در اردبیل یکپارچه‌سازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، صمد نوتاش ظهر امروز در جلسه هماهنگی مدارس فوتبال در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آموزش فوتبال پایه در اردبیل یکپارچه‌سازی می‌شود و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی توسط هیئت فوتبال و دستگاه‌های مربوطه که در راس آن ورزش و جوانان حضور دارد انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه باشگاه و افرادی که متقاضی تاسیس مدرسه فوتبال هستند باید برای پروانه فعالیت به هیئت فوتبال استان مراجعه کنند، افزود: با انجام این امر درصدد هستیم تا فعالیت مدارس فوتبال در استان اردبیل را قانونی جلوه دهیم تا با اتخاذ این امور موارد قانونی راه‌اندازی مدرسه فوتبال را نیز شاهد باشیم. 

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل تصریح کرد: نظارت بر اجرای آئین‌نامه‌های مدارس فوتبال در اردبیل به صورت منظم توسط هیئت فوتبال استان اردبیل انجام می‌شود و راه‌اندازی مدارس فوتبال و برگزاری مسابفات فستیوال مدارس باید متناسب با این آئین‌نامه فدراسیون فوتبال باشد تاهیچ مشکلی به وجود نیاید.

نوتاش گفت: با اقدامات انجام شده مدارس فوتبال استان اردبیل درجه‌بندی می‌شوند که براساس امکانات مدارس فوتبال ارتقای درجه نیز انجام می‌شود و نیاز است مدیران مدارس فوتبال در این راستا اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی اظهار کرد: آموزش‌های مدارس فوتبال باید متناسب با آئین‌نامه و درس ابلاغی از سوی فدراسیون فوتبال باشد و ارائه آموزش براساس آئین‌نامه‌ اجرا شود تا شاهد رشد و توسعه مدارس فوتبال در اردبیل باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل افزود: کمیته جوانان هیئت فوتبال اردبیل به صورت همه‌جانبه بر نحوه فعالیت مدارس اردبیل نظارت دارد و برگزاری فستیوال‌ها و مسابقات فوتبال پایه باید به تایید کمیته جوانان هیئت فوتبال برسد و خانواده‌ها نیز نیاز است در این زمینه هوشیاری لازم راداشته باشند چرا که حضور بازیکنان در اردوهای تیم ملی نیز از طریق مدارس مجاز امکان‌پذیر است.

نوتاش تصریح کرد: باتوجه به فصل تابستان استقبال نوجوانان و نونهالان از مدارس فوتبال در اردبیل بسیار چشمگیر بوده است و هیئت فوتبال استان اردبیل با برنامه‌ریزی‌های اساسی درصدد است رشد و توسعه فوتبال را در رده‌های نونهالان و نوجوانان سطح استان رقم بزند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش فوتبال پایه در استان اردبیل یکپارچه‌سازی می‌شود/ درجه‌بندی مدارس فوتبال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات