ناکارآمدی بخش درمان عربستان دوهزار و 500نفر را به کام مرگ فرستاد

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه عکاظ عربستان، فایز الشهری گفت: بیش از یکهزار و 600 پرونده شکایت علیه پزشکان عربستان درجریان است که در 500 مورد از آنها، پزشکان محکوم شده اند.
این عضو مجلس شورای عربستان با انتقاد از گسترش پزشکی سنتی که بر تحقیقات و مطالعات علمی و بهداشتی استوار نیست، تاکید کرد: کمیته آموزش در بیشتر موارد با طرح نظام ملی پژوهش های علمی و سلامت عربستان مخالف است.
الشهری افزود: نظام ملی پژوهش های علمی و سلامت باید دیدگاه خود را بر واقعیت ها پایه گذاری کند.
این عضو مجلس شورای با طرح چندین سوال تصریح کرد: اگر بپرسیم که شرایط بهداشت و یا خدمات بهداشتی به صورت کلی در کشور چگونه است، جواب منتفی است.
الشهری ادامه داد: مجلس شوری وکمیته های آموزشی باید همه تلاش خود را به کار گیرند تا برای تحول عملکرد بخش ها از جمله بخش پژوهش های علمی و سلامت کشور گام بردارند.
خاورم**9363** 1095*‌* ‌شبد‌

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناکارآمدی بخش درمان عربستان دوهزار و 500نفر را به کام مرگ فرستاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات