آزادی فوتبالیست منشوری که در پارتی اهواز با 2 دختر دستگیر شده بود

فوتبالیست مشهور به همراه دو دختر در اهواز دستگیر شد

فوتبالیست منشوری که به همراه دو دختر در پارتی شبانه در اهواز دستگیر شده بود با قرار وثیقه و نداشتن شاکی خصوصی آزاد شد.

دختر دستگیر شده با فوتبالیست منشوری همه چیز را گردن گرفت!

دختر اهوازی که کارمند آژانس هواپیمایی است و خانه ای که در آن این فوتبالیست به همراه او و یک دختر دیگر دستگیر شده بود، برای اوست، اعلام کرد همه چیز را به گردن می گیرد.

فوتبالیست منشوری ، فوتبالیست ها ، دستگیری فوتبالیست در پارتیفوتبالیست منشوری دستگیر شده در اهواز با قرار وثیقه آزاد شد

فوتبالیست منشوری که به دلیل شرکت در پارتی و اتهام رابطه نامشروع در اهواز دستگیر شده بود، با قرار وثیقه آزاد شد و به تهران بازگشت. برابر با شنیده های ما جلسه دادرسی این بازیکن در شعبه 108 جزایی فوتبالیست منشوری به مدت 60 دقیقه برگزار شد.

گویا در این جلسه دختر اهوازی که کارمند آژانس هواپیمایی است و خانه ای که در آن این فوتبالیست به همراه او و یک دختر دیگر دستگیر شده بود، برای اوست، اعلام کرد همه چیز را به گردن می گیرد. او حتی در این جلسه دادرسی مدعی شد مشروبات الکلی هم متعلق به او بوده و این فوتبالیست نه از آنها استفاده کرده و نه دخالتی در این قضیه داشته است!

دختر دیگر هم که همراه با این فوتبالیست از تهران به اهواز رفته بود، در تماس با خانواده اش آنها را به اهواز کشاند و خانواده او نیز هیچ شکایتی از این فوتبالیست نکردند.

در پایان، قاضی با قرار وثیقه این فوتبالیست منشوری را آزاد کرد ولی تأکید داشت پرونده او در اهواز بررسی می شود و برای بررسی آن در مراحل بعدی باید دوباره به اهواز مراجعه کند.

آزادی فوتبالیست منشوری که در پارتی اهواز با 2 دختر دستگیر شده بود

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزادی فوتبالیست منشوری که در پارتی اهواز با 2 دختر دستگیر شده بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات