3 نفر در راه تأمین برق تابستانه کشور جان به جان آفرین تسلیم کردند

صنعت برق - دکل برق سه تن از یادگاران دوران جنگ و دفاع مقدس که اکنون در جبهه صنعت برق مشغول به خدمت بودند، برای بازدید نهایی از خط انتقال پروژه سیاه بیشه- وردآورد راهی مسیر پروژه شدند که با سقوط خودرو به دره، جان به جان آفرین تسلیم کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از توانیر، خط انتقال 400 کیلوولت سیاه بیشه- وردآورد که قرار بود در هفته آینده برقدار و در نهایت مورد بهره برداری گیرد، روز گذشته شاهد ایثار سه تن از یادگاران دفاع مقدس بود که جان خود را فدای راه خدمت به میهن و تامین برق مطمئن برای مردم نمایند.

سه تن از یادگاران دوران جنگ و دفاع مقدس که اکنون در جبهه صنعت برق مشغول به خدمت بودند، برای بازدید نهایی از خط انتقال پروژه سیاه بیشه- وردآورد راهی مسیر پروژه شدند.

آقایان "خدابخش" مجری طرح خطوط انتقال برق منطقه ای تهران، "قربانی" کارشناس ارشد خطوط انتقال این شرکت و "پیغان"، راننده این گروه با همدیگر راهی این مسیر سخت و کوهستانی شدند که در این مسیر دچار حادثه شده وخودروی حامل آنها به دره سقوط کرد.

این خط انتقالی که مدتها بود همه دست اندرکاران در انتظار ورود آن به مدار شبکه بودند، قرار بود هفته آینده برقدار شده و مورد بهره برداری قرار گیرد، اما این بار قلم سرنوشت گونه ای دیگر چرخید تا دست اندرکاران این پروژه و کسانی که با خون و دل برای این طرح مهم مرارت ها کشیده بودند، بازدید آخر خود را با آسمان پیوند بزنند.

این خودرو در مسیر بازدید و در منطقه سولقان به دره سقوط کرد که در نتیجه این سه همکار برقی در راه خدمت به وطن وتامین برق مردم ایران جان به جان آفرین تسلیم کردند.

خط انتقال برق 400 کیلوولت سیاه بیشه - وردآورد نقش کلیدی و اساسی را برای تبادل انرژی بین شبکه و نیروگاه تلمبه ذخیره ای سیاه بیشه ایفا می کند و بهره برداری از آن به تأمین برق پایدار برای سه استان مازندران، قزوین و تهران کمک خواهد کرد.

به همین مناسبت روابط عمومی برق منطقه ای تهران نیز اطلاعیه ای در این خصوص صادر و درگذشت شهادت گونه این سه همکار را تسلیت گفته است:

در این اطلاعیه آمده است:

با نهایت اندوه درگذشت شهادت گونه مهندس مهدی خدابخش، مجری طرح خطوط انتقال شرکت برق منطقه ای تهران و دو تن دیگر از همکاران این شرکت، مهندس قربانی (فرزند شهید) و آقای حسین پیغان (راننده)، در جریان بازدید از خط 400 کیلوولت سیاه بیشه - وردآورد، در ماه مبارک رمضان، را تسلیت عرض می کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «3 نفر در راه تأمین برق تابستانه کشور جان به جان آفرین تسلیم کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات