بودجه کهگیلویه وبویراحمد درسال جاری افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی ظهر پنجشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی استان افزود: میزان این اعتبارات در روزهای آینده ابلاغ و اعتبارات بر مبنای استانداردها توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: هر اعتباری که به استان اختصاص می یابد، در اختیار شورای برنامه‌ریزی قرار گرفته و بر اساس شاخصها توزیع می شود.

خادمی تصریح کرد: پیشنهاد اختصاص بودجه ویژه در توزیع اعتبارات به مرکز استان با توجه به وظیفه سنگینی که بر دوش دارد، توسط اعضای شورای برنامه‌ریزی رد شد.

وی افزود: توزیع اعتبارات عمرانی در سطح شهرستانها در چند مرحله انجام می شود.

خادمی ابلاغ اعتبارات به استان، توزیع اعتبارات بین شهرستانها و مشخص کردن پروژه‌ها و اعتبارات هر فصل را از مراحل تخصیص اعتبارات عنوان کرد.

استاندار یادآور شد: توزیع اعتبارات بر مبنای شاخصهای استانداردی که برخی در سطح ملی تصویب شده، انجام می شود.

وی افزود: در نشست شورای برنامه ریزی سهم شهرستانها از اعتبارات بدون مشخص شدن میزان اعتبار در هر فصل و برنامه تعیین شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه کهگیلویه وبویراحمد درسال جاری افزایش می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات