آویگدور لیبرمن کیست؟ + تصاویر

برخی رسانه‌ها گزارش دادند که لیبرمن یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ به نام دخترش به راه انداخته و در زندگی شخصی نیز اهل تفریحات ناسالم است. به گزارش نامه نیوز؛ کمتر از ۱۰ روز پیش "موشه یعلون" از سمت وزارت جنگ رژیم صهیونیستی استعفا کرد و بحرانی جدی کابینه "نتانیاهو" را فرا گرفت.

نخست وزیر اسرائیل که به گفته رسانه ها به هیچ عنوان به انتقاد سازنده اعتقادی ندارد؛ در جلسه کابینه با "موشه یعلون" مشاجره کرد و موجب شد تا وزیر جنگ وقت از سمت خود استعفا کند.

استعفای "موشه یعلون" که بنا به گفته کارشناسان یکی از نیروهای میانه رو در کابینه اسرائیل بود باعث شد تا این زمزمه‌ها به وجود بیاید که وزیر جنگ بعدی اسرائیل یک "خاخام تندرو" است که تفکرات بسیار نزدیکی به "بنیامین نتانیاهو" دارد.

**"آویگدور لیبرمن" کیست؟
"آویگدور لیبرمن" متولد ۱۹۵۸ در یکی از شهرهای "مولداوی" در اروپا است وی دارای ۲ دختر و یک پسر بوده و نام همسرش "الا زیکپن" است. خاخام تندرو"  است که تفکرات بسیار نزدیکی به "بنیامین نتانیاهو" دارد.وی در سرزمین‌های اشغالی به عنوان "رهبر حزب اسرائیل خانه ماست" شناخته می‌شود و سمت‌های مختلفی همچون وزارت امنیت داخلی، وزارت امور خارجی،  وزیر زیرسازی ملی، وزیر ترابری، معاون نخست وزیری  را تجربه کرده است.  "لیبرمن" اخیرا از سوی "نتانیاهو" نخست وزیر به عنوان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی انتخاب شد و نگرانی‌ها درباره بروز یک جنگ جدید افزایش یافته است.

منابع رسانه‌های گزارش دادند که لیبرمن یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ به نام دخترش به راه انداخته است و وی در زندگی شخصی نیز اهل تفریحات ناسالم است و چون از دوران جوانی در کلوپ های شبانه کار کرده برخی عادت‌ها را همچنان درسنین بالاتر با خود یدک می‌کشد.
**نظر لیبرمن درباره قدرت "حماس"  در "غزه"

"آویگدور لیبرمن"، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی که گفت: قدرت بازدارندگی ما کاهش یافته و یکی از دلایل این مساله آزاد کردن هزاران نفر از اسرای فلسطینی دربند زندان‌های صهیونیستی است.
.

لیبرمن که در راستای تبلیغات انتخاباتی خود و تلاش برای کسب آرای صهیونیست‌های تندرو بارها بر طبل جنگ با جنبش مقاومت اسلامی "حماس" کوبیده است، بار دیگر با تکرار این ادعاهای خود اظهار داشت که جنگ چهارم علیه "حماس" قطعی است.

وی افزود: ما باید در جریان 50 روز حمله به نوار غزه، قدرت "حماس" را تضعیف می‌کردیم، اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم و همین مساله منجر به طولانی تر شدن جنگ شد و در این شرایط، جنگ چهارم با "حماس" مساله‌ای حتمی است. لیبرمن بار دیگر در راستای مواضع افراطی گرایانه اش خواستار اعدام فلسطینیانی شد که دست به عملیات‌های ضد صهیونیستی می‌زنند.

لیبرمن با اعلام اینکه احتمال می رود انتفاضه جدید فلسطینی ها به سونامی تازه علیه تل آویو تبدیل شود ، از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خواست، برای مقابله جدی با انتفاضه رهبران بلند پایه جنبش "حماس" را ترور کند.

"اویگدور لیبرمن" با استقبال از تصمیم اخیر ارتش اسرائیل در به کار گیری چهار گردان نظامی جدید در کرانه باختری رود اردن و قدس اشغالی با هدف سرکوب بیشتر فلسطینی ها ، گفت ارتش برای تشدید حملات نظامی خود نیازمند حمایت های سیاسی بیشتر است.


وزیر امور خارجه سابق اسرائیل افزود دولت اسرائیل حامی مالی اصلی حملات فلسطینی ها است چون درآمد های مالیاتی و گمرکی را به طور مستمر در اختیار تشکیلات خودگردان قرار می دهد. وی یادآور شد دولت اسرائیل با توسل به اهرم های اقتصادی نیز می تواند فلسطینی ها را تحت فشار بگذارد و با توقیف درآمدهای کمرگی تشکیلات خود گردان ، فلسطینی ها را در تنگای بیشتری قرار دهد

**نظر مقاومت اسلامی فلسطین درباره "لیبرمن"

جنبش جهاد اسلامی فلسطین "حماس" در بیانیه ای اعلام کرد:"لیبرمن"، جنایتکاری مانند دیگر سران رژیم اشغالگر است و انتخاب او به عنوان وزیر جنگ، نشانگر افزایش نژادپرستی و افراط‌گرایی این رژیم است."

 

در این بیانیه آمده است: "از کسانی که به دنبال عادی سازی روابط و همزیستی با رژیم اشغالگر اسرائیل هستند و نسبت بدان خوش بین هستند می خواهیم تا از این خیال پردازی دست بردارند." حماس" افزود: "اکنون که "لیبرمن" به عنوان وزیر جنگ انتخاب شده است، جامعه بین الملل باید مسئولیت خود در این زمینه را متحمل شود."

به نظر می‌رسد با روی کار آمدن یک صهیونیست افراطی همچون "لیبرمن" ، برنامه ریزی ارتش اسرائیل برای حمله به نوار غزه با جدیت بیشتری پیگیری شود و در این پروسه "حماس" همچون گذشته پیروز از نبرد با اسرائیل بیرون می‌آید.

منبع: باشگاه خبرنگاران مطالب مرتبط طرح دو دولت استمرار توطئه صهیونیستی معاریو: کشورهای عرب «میانه‌رو» از تعیین لیبرمن نگران نیستند لیبرمن خواستار ترور اسماعیل هنیه شد لیبرمن: فلسطینی‌ها را بکشید و خانه‌های آنها را تخریب کند حمایت اساتید برجسته علوم سیاسی از توافق ایران برچسب ها: آویگدور لیبرمن ، لیبرمن ، اسرائیل چندرسانه‌ای گردهمایی خاص‌ترین رنگ‌های پورشه و مازراتی در ایران/ عکس عکسی از سفره سحری مدافعان حرم در سوریه کفش خاص ستاره تنیس/ عکس قاچاق هولناک مرز ایران و پاکستان/ عکس فیش حقوقی ۲۳۰ میلیونی مدیرعامل یک بانک/ عکس بنز لوکس علیرضا منصوریان/ عکس تارزان‌های داعشی را ببینید/ عکس کاریکاتور/ شلوار جدید ویژه دروازه‌بان‌ها رسید! نظر شمانام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید های ورزشی پرسپولیس قید امیری را می زند؟ منصوریان خواهان فسخ قرارداد 2 استقلالي شد ناکامی استقلال در جذب شجاعیان و تلاش جدی برای جذب امیری/ ستاره قرمزدوست آبی می پوشد؟ وحيد اميري پرسپوليسي شد؟ خرید جدید برای استقلال دردسر می شود؟ شرط سید جلال برای پرسپولیس افشاگری درباره تلاش رحمتی برای استقلالی شدن خرید جدید پرسپولیس پرونده ترابی و پرسپولیس دوباره باز شد تایید رسمی مذاکره استقلال با گزینه پرسپولیس خداحافظی استقلال با یکی از دو مدافع میانی اصلی/ جدایی قطعی خرسندنیا پربازدید های کل اخبار تارزان‌های داعشی را ببینید/ عکس چرا ایران می خواهد هرچه زودتر S300 های بیشتری را تحویل بگیرد؟ خداحافظ احمدي‌نژاد، سلام جليلي؟ ایران چگونه تنگه هرمز را خواهد بست؟ عکس خاطره انگیز از علی کریمی، کریم باقری و مهدوی کیا بنز لوکس علیرضا منصوریان/ عکس کاریکاتور/ شلوار جدید ویژه دروازه‌بان‌ها رسید! فیش حقوقی ۲۳۰ میلیونی مدیرعامل یک بانک/ عکس قاچاق هولناک مرز ایران و پاکستان/ عکس سردار سلیمانی‌ کاندیدای‌ اصولگراها میشود؟ پربازدید ها پربحث ترین عناوین مقصر درگیری در مجلس کیست؟ روایت دختر 23 ساله عراقی از روزهای محاصره فلوجه/ حنا فیاض: ما فقط خرما میخوردیم و پولی برای خرید غذا از داعش نداشتیم گستاخی نویسنده سعودی به سردار سلیمانی چرا ایران می خواهد هرچه زودتر S300 های بیشتری را تحویل بگیرد؟ "حقایقی" دیوانه‌وار که مردم کره شمالی باید باور کنند خداحافظ احمدي‌نژاد، سلام جليلي؟ ایران چگونه تنگه هرمز را خواهد بست؟ جزئیات انفجار کربلا / داعش مسئولیت عملیات را بر عهده گرفت بازماندگان دلواپس مجلس دهم چه می‌کنند؟/از صف طولانی در راهروهای صداوسیما تا پرورش کدو و گوجه شجونی: باید احمدی‌نژاد را خواباند و شلاق زد/ تایید صلاحیت شود علیه دولت روحانی دست به افشاگری می زند شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96  (۸۹ نظر) رقباي روحانی در انتخابات ۹۶  (۶۳ نظر) پشت‌پرده حمله تندروها به حوزه علمیه كماليه خرم‌آباد / حسین‌الله کرم حاضر به پاسخگویی نشد  (۴۸ نظر) مسئله احمدی‌نژاد بحرانی تمام‌عیار بود که به روی کار آمدن دولت دکتر روحانی منجر شد  (۴۵ نظر) رقبای احتمالی حسن روحانی در سال 96  (۳۶ نظر) راز شعار بازگشت احمدی‌نژاد لو رفت!  (۲۸ نظر) حج 95 منتفی شد/ علی جنتی: وزیر خارجه عربستان بی‌خود می‌گوید که ما در مذاکرات جدی نبودیم  (۲۶ نظر) حج و زیارت درباره حج 95 بیانیه صادر کرد  (۲۵ نظر) مقصر درگیری در مجلس کیست؟  (۲۰ نظر)

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آویگدور لیبرمن کیست؟ + تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات