دستگیری مشمولان غایب و فراری از اولویت های پلیس گچساران است

علی کرم بازیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت دارد باید با حضور در دفاتر پلیس + 10 جریمه پرداخت کنند.
وی تصریح کرد: مشمولان غایب به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، 10 درصد به عنوان جریمه به مبالغ اعلام شده اضافه می شود.
وی تصریح کرد: برای مشمولان غایب متاهل پنج درصد و برای مشمولان غایب دارای فرزند نیز به ازای هر فرزند پنج درصد از کل جریمه کسر خواهد شد.
وی ادامه داد: مشمولان در روش پرداخت جریمه به صورت اقساط می تواند به دو صورت از شرایط تقسیطی بهره مند شوند ، متقاضی پس از معرفی به بانک عامل نسبت به واریز یک سوم مبلغ جریمه اقدام و مابغی میزان جریمه را با سپردن ضمانت های لازم از بانک عامل وام دریافت نموده و بانک عامل به نیابت از فرد مبلغ وام را به صورت یکجا به خزانه دولت واریز می کند یا متقاضی نسبت به واریز یک سوم جریمه اقدام و مابقی مبلغ جریمه را بدون دریافت وام به صورت اقساط تا پایان سال 95 به بانک عامل واریز نماید.
سرهنگ بازیان گفت: از بیستم اردیبهشت ماه دفاتر پلیس10+ فعالیت خود در این زمینه را شروع کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با بیان اینکه در صورت به کارگیری مشمولان غایب در سازمان ها و نهادها، باید کارفرمایان به پلیس معرفی شوند، ابراز کرد: اطلاع رسانی از سوی رسانه ها در این زمینه انجام شود.
/1662/8143/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگیری مشمولان غایب و فراری از اولویت های پلیس گچساران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات