موازی کاری از معضلات برنامه های اوقات فراغت گناباد

محمد علی نبی پور روز پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی اوقات فراغت گناباد افزود: برخی ادارات و سازمانها به صورت موازی اقدام به برگزاری برنامه های اوقات فراغت می کنند که این امر موجب نگاه سطحی به مقوله اوقات فراغت و نبود تخصص گرایی و افزایش راندمان آنها شده است.
وی اظهار کرد: باید هماهنگی و مدیریت واحد بین متولیان و دست اندرکاران برنامه های اوقات فراغت وجود داشته و ارتقای توانمندی مهارتی و اعتلای شخصیتی دانش آموزان و دانشجویان محور اصلی برنامه ها قرار گیرد.
وی گفت: نباید تنها به مقوله درآمدزایی کلاسهای اوقات فراغت نگاه کرد بلکه باید با افزایش نظارت، حساسیت و جدیت مسئولان، کیفیت بخشی فعالیتهای آنان مورد عنایت خاص قرار گیرد.
فرماندار گناباد همچنین با انتقاد از عملکرد ضعیف دبیران کارگروه های فرمانداری این شهرستان افزود: دبیران کارگروه های فرمانداری نظارتی بر عملکرد دستگاه های اجرایی کارگروه خود ندارند که این امر کاهش راندمان فعالیت این کارگروهها را در بخش های مختلف به همراه دارد.
شهرستان گناباد در 287 کیلومتری مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.
17 هزار دانش آموز و 12 هزار دانشجو در مدارس و دانشگاهها و مراکز آموزش عالی گناباد مشغول تحصیل هستند.
2095/7545/ 6053

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موازی کاری از معضلات برنامه های اوقات فراغت گناباد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات