عفو بین الملل خواستار محافظت بهتر از پناهجویان در آلمان شد

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، عفو بین الملل شاخه آلمان در گزارشی هشدار داد که این کشور هیچ طرح و برنامه واحدی برای محافظت از این اماکن ندارد.
از زمانی که ورود مهاجران به آلمان بخصوص از خاورمیانه و آفریقا در سال گذشته به بیش از یک میلیون نفر افزایش یافت، جرایم نفرت آمیز و حملات نژادی علیه این مهاجران نیز شدت یافت.
بنا بر آمار وزارت کشور آلمان ، در سال 2015 در مجموع 923 مورد تهاجم علیه سرپناههای مهاجران صورت گرفت در حالی که در سال پیش از آن این عدد 175 مورد بود.
عفو بین الملل اعلام کرد که پلیس آلمان فاقد یک طرح فراگیر برای بررسی اوضاع امنیتی و ارزیابی آسیب پذیری سرپناهها در برابر حملات نژادپرستانه است .
این گروه همچنین در این مورد ابراز نگرانی کرد که پلیس صلاحیت شرکت های امنیتی به خدمت گرفته شده برای محافظت از این اماکن را مورد بررسی قرار نمی دهد.
عفو بین الملل در این زمینه خاطرنشان کرد در موارد متعددی ، افراط گرایان شناخته شده راست افراطی مسئول امنیت اماکن اسکان پناهجویان شده اند.
شبد**1078**3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عفو بین الملل خواستار محافظت بهتر از پناهجویان در آلمان شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات