تاخیر کمک مالی شهردار مادرید برای ماه رمضان به مراکز اسلامی

به گزارش ایرنا و به نقل از روزنامه 'اوکی دیاریو'، ماه رمضان آغاز شده و هنوز خبری از 150 هزار یورویی که «مانوئلا کارمنا» شهردار مادرید قول آن را به مرکز خانه عرب برای برگزاری مراسم ماه مبارک داده بود، نیست.
خانه عرب که سال گذشته بدون کمک شهرداری اقدام به برگزاری مراسم ماه رمضان کرد در گفت و گویی که در این مورد با روزنامه داشت، گفت که کمک اعلام شده از سوی شهرداری مادرید را دریافت ننموده اند.
خانه عرب اعلام کرد که هنوز در انتظار کمکها بوده و در صورت عدم دریافت آنها برنامه ها را در مادرید و شعبه خود در کوردبا، محدود کرده و برنامه های پیش بینی شده با همکاری شهرداری مادرید برای انجام تبلیغ توریستی را حذف خواهد کرد.
این دقیقا همان بودجه ای است که به سال نو چینی اختصاص داده شده و رقمی شبیه به آن برای برگزاری عید پاک پرداخت شده است.
هدف گروه 'حالا مادرید' به ریاست «مانوئلا کارمنا» شهردار مادرید، برابر سازی کمک های مالی چینی ها، مسلمانان و مسیحیان را در دستور کار دارد که توسط مدیریت موسسه 'مادرید سرنوشت' و تحت بخش فرهنگ ایالت خودمختار مادرید، به رهبری «سلیا مایر» انجام خواهد گرفت.
شبد *5*491* 1528 *3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاخیر کمک مالی شهردار مادرید برای ماه رمضان به مراکز اسلامی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات