عضو شورای شهرتهران که دنبال ربودن تیم لیگ برتری برای زادگاهش است

 خبرهایی مبنی انتقال باشگاه نفت تهران به شهر انزلی با پرچمداری نماینده شورای شهر تهران احمد دنیا مالی به گوش می رسد.
به گزارش تابناک ورزشی، نماینده ورزشی شورای شهر تهران که اهل اشهر انزلی است و با ریاست فدراسیون قایقرانی به شهرت رسید، این روزها در نوک پیکان جریانی است که می خواهد یکی از سهمیه های لیگ برتری پایتخت را به گیلان منتقل کند. آن هم برای بالا کشیدن تیمی که از افتخارات چیزی کم ندارد و تن دادن به خرید امتیاز تیم برای آن یک ننگ محسوب می شود.
عضو شورای شهرتهران که دنبال ربودن تیم لیگ برتری برای زادگاهش است
ناصر فریادشیران مربی فوتبالی که یک دهه پیش با دسترنج و تلاش شبانه روزی اش این تیم قدیمی را تا لیگ دسته اول بالا آورد و یکی از ارکان بقای این تیم شد، بار دیگر سردمدار مخالفت با انتقال و حراج امتیاز نفت تهران است.
 فریاد شیران می گوید : دنیامالی به جای تلاش برای رشد و توسعه ورزش به طور خاص فوتبال در پایتخت 17 میلیونی ، با نفوذ سیاسی و فشارهای بیرونی همچون دو نماینده اراکی مجلس احمدی بی غش و لطفی ، بدنبال ربودن باشگاه نفت تهران  از پایتخت است. حتی نامه هایی به رئیس جهمور و وزیر ورزش ، همچنین وزیر نفت و .... تحویل داده و در این بین آقایان رضائیان و نواصر زاده  به جد پیگیر و در جلسات  انتقال به عنوان نماینده از سوی باشگاه ملوان  حاضر می شوند.
این بازنشسته و پیشکسوت ورزش وزارت نفت گفت:« تقاضا دارم برای حفظ و حراست از فوتبال خاص فوتبال تهران که بخاطر حضور نیروهای سیاسی منافع طلب  که در چند ساله گذشته بخصوص در دولت احمدی نژاد و همفکرانش ضربه خورد، حرکتی کنید. اینها که هدف شان فقط رای جمع کردن از  طریق انتقال و هبه کردن باشگاه تهرانی با شعار واهی توسعه و گسترش فوتبال در کل کشور است با نفوذ و قدرتی که در دولت و مجلس داشتند لطمات جبران ناپذیری با این تصمیمات ناشیانه به ورزش و فوتبال تهران و ایران وارد آوردند.
عضو شورای شهرتهران که دنبال ربودن تیم لیگ برتری برای زادگاهش است

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو شورای شهرتهران که دنبال ربودن تیم لیگ برتری برای زادگاهش است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات