10 میلیارد ریال برای آموزش کارآفرینی 4500 مددجوی کمیته امداد قزوین اختصاص یافت

اشتغال مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: آموزش کارآفرینی و مهارت‌آموزی با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به بیش از ۴۵۰۰ مددجوی کمیته امداد استان قزوین ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، هدایت‌الله صفری ظهر امروز در نشست خبری که در سالن جلسات کمیته امداد استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اصلی کمیته امداد استان قزوین در زمینه اقتصاد مقاومتی، آموزش کارآفرینی و مهارت‌آموزی به مددجویان تحت پوشش است که در همین راستا به بیش از 4500 نفر از مددجویان آموزش داده شد.

وی عنوان کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد استان قزوین در زمینه اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال پایدار، کم‌کردن ریسک‌پذیری و ایجاد درآمد از محل آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی است.

صفری افزود: آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی سبب تغییر رفتار، بهبود فضای کسب‌وکار، ارتقای بهره‌وری در زمینه اشتغال و خودکفایی جامعه هدف می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: 929 مورد در زمینه آموزش مهارت‌آموزی، 3096 مورد آموزش پایدارسازی و توسعه، 322 مورد حرفه‌آموزی دانش‌آموزان و 166 مورد کارآفرینی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین با اعتباری بیش از 10  میلیارد ریال انجام شده است.

صفری تصریح کرد: 493 مورد نیز کاریابی و تعامل با کارفرمایان انجام شده که در این زمینه بسته تشویقی توسط کمیته امداد به کارفرمایانی که مددجویان تحت پوشش را به‌کارگیری می‌کنند داده می‌شود که حق بیمه به‌ صورت کامل در سال اول و در سال‌های بعدی 50 درصد توسط کمیته امداد استان قزوین پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/
 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10 میلیارد ریال برای آموزش کارآفرینی 4500 مددجوی کمیته امداد قزوین اختصاص یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات