تقویم زمانی ستاد تدوین برنامه ششم توسعه آذربایجان غربی تهیه می‌شود

اقتصاد مقاومتی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی گفت: با تهیه تقویم زمانی برنامه ششم توسعه در آذربایجان غربی مراحل و روند اجرایی آن به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، داود غفارپور ظهر امروز در جلسه کمیته بودجه، بازار پول و تأمین مالی ستاد تدوین برنامه ششم  توسعه آذربایجان غربی که با حضور نمایندگان دستگاههای مرتبط با موضوع، در سالن جلسات اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان برگزار شد اظهار داشت: برگزاری کارگروه‌های ذیل ستاد تدوین برنامه ششم یک اولویت است که باید به زودی راه اندازی شوند تا اعضای گروه‌ها با نیازهای استان در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی آشنا شوند.

وی افزود: با بررسی وضعیت بودجه و شاخص‌های مالی استان روشن می‌شود که باید برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای در قالب برنامه ششم توسعه آذربایجان غربی انجام شود تا شاخص‌های مختلف بهبود یابند.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان آذربایجان غربی گفت: به‌تازگی گزارش عملکرد مالی دولت در برش استانی توسط اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان آماده شده است.

وی تصریح کرد: گزارش عملکرد مالی دولت در استان آذربایجان غربی می‌تواند در سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری‌های کمیته بودجه، بازار پول و تأمین مالی ستاد تدوین برنامه ششم  توسعه استان راهگشا باشد.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان آذربایجان غربی گفت: با تهیه تقویم زمانی برنامه ششم توسعه در آذربایجان غربی مراحل و روند اجرایی آن به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این جلسه اعضای کمیته موضوع لحاظ اسناد بالادستی، اسناد بخشی و اسناد توسعه‌ای استان و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در تدوین برنامه ششم توسعه استان مورد تاکید قرار دادند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقویم زمانی ستاد تدوین برنامه ششم توسعه آذربایجان غربی تهیه می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات