خریدار ایرانی مارسی، نزدیک به هواپیمایی ایران(هما) است!

نشریه معتبر فرانس فوتبال نوشته است که یک بنیاد غیر دولتی ایرانی، متقاضی جدی خریداری باشگاه المپیک مارسی در لیگ اصلی فوتبال فرانسه شده است.
به گزارش تابناک ورزشی، شبکه خبری معروف فرانسه24 در گزارشی به کند و کاو درباره این خبر پرداخته و با چند کارشناس صحبت کرده است.  این شبکه گفته اگر این خبر صحت داشته باشد، میلیون‌ها نفر به طرفداران مارسی در خاورمیانه اضافه خواهد شد. 
اخبار تکمیلی می گوید این خریدار، نزدیک به «هواپیمایی ملی ایران» است و 500 میلیون یورو برای مالکیت باشگاه پرطرفدار فرانسوی هزینه خواهد کرد!
اهمیت موضوع و رقم بالا، فرانس فوتبال و حتی رسانه‌های غیر ورزشی فرانسه رو به تکاپو انداخته است!در حال حاضر چندین مالک ایرانی در باشگاه های معروف اروپا تیمداری می کنند که آخرین شان فرهاد مشیری در اورتون انگلیس است.
خریدار ایرانی مارسی، نزدیک به هواپیمایی ایران(هما) است!

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خریدار ایرانی مارسی، نزدیک به هواپیمایی ایران(هما) است!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات