کمیته انضباطی برای فدراسیون پول در می آورد!

مدیرعامل باشگاه مشهد (سیاه‌جامگان) بخاطر کاری که نکرده محروم شده و حالا واکنش نشان داده است !
به گزارش تابناک ورزشی،علی عباسی  درخصوص رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سه ماهه‌اش خاطرنشان کرد: واقعا این رای برایم جالب است اطلاعات آقایان آنقدر دقیق است که مدیرعامل باشگاه را اشتباه گرفتند! در آن زمان محمدرضا عباسی مدیرعامل باشگاه بود اما آقایان مرا محروم کردند. این حکم در حالی صادر شده که داور مسابقه محمدرضا عباسی را تهدید به مرگ کرد اما آقایان زورشان فقط به ما می‌رسد.کمیته انضباطی منبع درآمدی برای فدراسیون و سازمان لیگ شده‌ است از یک طرف پول ما درمورد مسائل تبلیغات محیطی را نمی‌دهند و از طرف دیگر باشگاه را جریمه می‌کنند که اگر احیانا پولی هم آمد به خاطر این بدهی ها کسر شود. ما را 20 میلیون جریمه کردند، 10 میلیون در دیدار مقابل ملوان که نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ داده ما در لیگ برتر باقی ماندیم و هواداران مان حق خوشحالی هم نداشتند در طرف مقابل ملوان که شیشه شکستند و باعث ایجاد اختلال شدند 5 میلیون جریمه شدند . مهدی رحمتی را محروم می‌کنند و می‌گویند او از چند بازی آینده محرومیتش اعمال می‌شود. 

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته انضباطی برای فدراسیون پول در می آورد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات