۶صندوق خرد زنان روستایی در جزیره قشم راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، مالک یزدان پناه بیان داشت: با توجه به اهمیت دسترسی زنان روستایی به منابع مالی رسمی وتحقق کسب و کار پایدار تاکنون ۶صندوق خرد زنان روستایی در جزیره قشم راه اندازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قشم گفت: این صندوق ها با ۲۰۰نفر عضو در روستاهای گورزین، تنبان، برکه خلف، دهخدا، هفت رنگو  و طبل راه اندازی شده است.

یزدان پناه افزود: ایجاد اشتغال پایدار، توانمندسازی زنان روستایی و مشارکت بانوان روستایی در فعالیت های اجتماعی، از مهمترین اهداف راه اندازی صندوق خرد زنان روستایی است. سبزی کاری، خیاطی، پرورش دام و طیور و پرورش قارچ از مهمترین محور های فعالیت های صندوق خرد زنان است.

پزدانپناه اظهار داشت : تاکنون ۶جلسه آموزشی وتوجیهی با اعضای صندوق ها ی خرد زنان روستایی در خصوص شیوه های تولید سبزی ، بهداشت دام و بازاریابی برگزار شده است. صندوق خرد زنان روستایی نقش مهمی در رونق اقتصادی خانواده های روستایی دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶صندوق خرد زنان روستایی در جزیره قشم راه اندازی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات