«لیست قتل» جدید داعش منتشر شد -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

,[categoriy]

«لیست قتل» جدید داعش منتشر شد

«لیست قتل» جدید داعش منتشر شد -آکا«لیست قتل» جدید داعش منتشر شد -آکا

آکاایران: «لیست قتل» جدید داعش منتشر شد


آکاایران: منابع محلی در فلوجه و موصل تاکید کردند، در پی اقدام داعش در انتشار اسامی یک هزار تن را که در مدت اخیر در استان نینوا اعدام کرده،نفرت اهالی موصل و فلوجه از تکفیری ها بیش تر شده است.


به گزارش آکاایران: اهالی شهرهای موصل و فلوجه در استان نینوا در شمال عراق که زیر یوغ اشغالگری عناصر داعش به سر می برند، از تداوم کشتار و ظلم و ستم این گروهک تروریستی -تکفیری علیه شهروندان به ستوه آمده اند.


یک خواندنی ها و دیدنی ها - محلی در شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق گفت: گروهک تروریستی داعش اسامی یک هزار نفر از جمع 2 هزار و هفتاد نفری را که طی ماه های گذشته در موصل اعدام کرده است، اعلام کرد که با خشم شدید اهالی این شهر و وعده انتقام از وابستگان داعشی ها همراه شد.


این خواندنی ها و دیدنی ها - که خواست نامش فاش نشود، گفت: طی روزهای گذشته اهالی موصل هراسان خود را به مراکز پلیس رساندند تا اسامی اعضایی مفقودی از خانواده های خود را جستجو کنند.


این خواندنی ها و دیدنی ها - افزود: این روزها، صدای شیون و ناله اهالی موصل با خواندن اسامی نزدیکان خود در لیست های مرگ داعش در مراکز پلیس شنیده می شود.


وی تاکید کرد: چیزی که شهروندان موصلی را بیش تر ناراضی کرده، بازرسی های پیچیده از آنها هنگام ورود به مراکز پلیس است و اینکه اجازه آوردن دوربین یا تلفن همراه به داخل مراکز پلیس داده نمی شود تا از اسامی وارده در لیست مرگ داعش تصویربرداری نشود.


این خواندنی ها و دیدنی ها - افزود: داعش تهدید کرده که هرگونه بیان اعتراض و انزجار اهالی به وجود اسامی نزدیکانشان در فهرست های مرگ با واکنش جدی و حتی کشتن آنها همراه خواهد بود.


خواندنی ها و دیدنی ها - مذکور گفت: فهرست های مرگ منتشر شده مربوط به آنهایی است که در ماه های نخست سیطره داعش در موصل کشته شدند و قربانیان از زنان و مردانی شامل می شود.


به گفته وی برخی از آنها افسر و منتسب به ارتش، پلیس و دستگاه های امنیتی، برخی سیاستمداران و نامزدهای انتخابات سابق یا از مقامات محلی همچون اعضای شوراهای شهری و محلی و برخی هم از کارکنان دوایر، روحانیون یا شماری از اصحاب رسانه ها بودند.


تروریست های داعش اجساد برخی از این کشته ها را در گور جمعی در جنوب موصل دفن کرده اند و بعضی از آنها زنده زنده سوزانده شده و یا منفجر شده اند.


در شهر فلوجه در استان الانبار در غرب عراق اوضاع آنچنان فرقی با موصل ندارد، گروهک تروریستی داعش به کشتار غیرنظامیان به بهانه های واهی ادامه می دهد، تا جایی که گروه های مختلفی برای مبارزه با این گروهک تشکیل شده است.


این در حالی است که گروهک داعش به دلیل ضربات دردناکی که از نیروهای عراقی و بسیج مردمی خورده و کشته شدن ده ها تن از عناصرش، در حال فروپاشی است و بدین شکل کار سرنگونی داعش توسط اهالی فلوجه راحت تر شده است.


یک خواندنی ها و دیدنی ها - محلی فلوجه نیز که خواست نامش فاش نشود، گفت: تروریست های داعش که متوجه نارضایتی شدید اهالی فلوجه از آنها شده و منتظر رسیدن ساعت صفر آزادسازی این شهر شده اند، شروع به بهانه تراشی و مشکل تراشی برای آزار رساندن به اهالی کرده اند.


این خواندنی ها و دیدنی ها - افزود: داعش امروز در شرایط خوبی نیست و تنها با توسل به ترفند ارعاب شهروندان و ظلم نظام مند، آنها را وادار به تسلیم در برابر شرایط و اطاعت کردن از خود کرده است.


 

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««لیست قتل» جدید داعش منتشر شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات