مهرداد محمدی سهمیه لیگ برتری است

با توجه به سن پایین مهرداد محمدی بارها این سوال پرسیده می شود که بازیکن فصل قبل راه آهن لیگ برتری حساب می شود یا خیر.


به گزارش “پرسپولیس نیوز“، مهرداد محمدی متولد ۱۳۷۲/۷/۷ است و امسال نمی تواند در لیست امیدهای پرسپولیس قرار بگیرد.


از طرفی فصل گذشته نیز نام این بازیکن به جای فهرست امیدها در فهرست زیر ۲۳ سال های راه آهن قرار گرفته و به همین خاطر در نقل و انتقالات سهمیه لیگ برتری هم حساب می شود.


به این ترتیب محمدی هم سهمیه لیگ برتری است و هم بازیکن بزرگسال است. در فصل جاری بازیکنانی که متولد ۷۳/۱۰/۱۱ به بعد باشند جزو بازیکنان امید به حساب می آیند.


گفتنی است چند فصل است که بازیکنان تیم های سقوط کرده نیز به دلیل جلوگیری از به تاراج رفتن بازیکنان توسط تیم های متمول پس از سقوط و همچنین پیشگیری از تبانی برای سقوط عمدی تیم، سهمیه لیگ برتری به حساب می آیند.


پرسپولیس تا اینجا بیرانوند، انصاری و حسینی را به عنوان بازیکنان لیگ برتری گرفته و از بین مهرداد محمدی، وحید امیری، شجاع خلیل زاده و کاوه رضایی سه بازیکن دیگر را می تواند جذب کند.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"}

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهرداد محمدی سهمیه لیگ برتری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات