61 درصد تصادف شهرستان درمیان در راههای روستایی رخ داده است

سرهنگ محمد باقر توفیقی نیا روز پنجشنبه در کارگروه ترافیک شهرستان درمیان افزود: تصادف در جاده های روستایی شهرستان به خصوص در بخش قهستان در حال افزایش است.
وی با بیان اینکه در این محورها چون پلیس حضور ندارد برخی رانندگان قواعد و اصول رانندگی را رعایت نمی کنند، گفت: در راههای روستایی بخش قهستان پیچ های غیر اصولی زیادی احداث شده است.
وی با بیان اینکه نصب سرعتگیر در معابر شهری با هماهنگی پلیس نصب شود، گفت: باید نصب سرعتگیرها از استاندارد های لازم برخودار باشد.
وی با اشاره به اینکه خط کشی محورهای شهرستان درمیان بسیار ضعیف است، عنوان کرد: راه و شهرسازی برای جلوگیری از خطر احتمالی نسبت به خط کشی محورهای شهرستان اقدام کند.
وی کم عرض بودن محورهای روستایی و کمبود علائم راهنمایی و رانندگی را از دیگر مشکل راه های روستایی شهرستان ذکر کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی درمیان هم گفت: ساماندهی ترافیک و کاهش تصادف در ایجاد سلامت روانی جامعه تاثیرگذار است.
مهدی غضنفری بر لزم ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ترافیک در جامعه تاکید کرد و افزود: شورای ترافیک از کارگروه های مهم شهرستان است که باید مصوبه های آن که با جان انسان ها ارتباط مستقیمی دارد، اجرایی شود.
وی بیان کرد: با همکاری مدیران دستگاه های اجرایی نواقص و نیازها در رفع مشکلات ترافیکی و نقاط حادثه خیز شهرستان بررسی و در راستای رفع آن اقدام می شود.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
2047/7556

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «61 درصد تصادف شهرستان درمیان در راههای روستایی رخ داده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات