حزب الله لبنان عملیات قهرمانانه در تل آویو را ستود

به گزارش ایرنا در این بیانیه که عصر پنجشنبه صادر شد، آمده است: ملت فلسطین با این عملیات قهرمانانه تاکید کرد که به مقاومت به عنوان گزینه ای ثابت برای آزاد سازی همه خاک فلسطین از اشغال صهیونیست ها پایبند است.
در این بیانیه تصریح شده است: عملیات تل آویو تاکیدی است بر اینکه هرگونه ظلم ، فشار و تجاوز صهیونیست ها و حامیان منطقه ای و بین المللی آنها نمی تواند عزم و اراده راسخ فلسطینی ها را درهم بشکند.
حزب الله خاطرنشان کرده است: این عملیات نشان داد که ملت فلسطین هرگز از حقوق مسلم خود و سرزمین شان کوتاه نمی آید، تاریخ خود را فراموش نکرده و درصدد است تا خاک خود را از وجود صهیونیست ها پاک کند.
در این بیانیه از تلاش های نیروهای مقاومت فلسطین و رویاروئی آنها با اشغالگران صهیونیست برای آزادسازی خاک فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی ستایش کرده و این روحیه بلند را تبریک گفته است.
حزب الله از همه ملت های عربی و اسلامی و آزادگان جهان خواستار هرگونه کمک به ملت فلسطین به ویژه در زمینه های مادی ، رسانه ای وسیاسی شده است تا بتواند مسیر مقاومت و انتفاضه را برای تحقق اهداف مشروع خود مانند آزادسازی سرزمین اشغالی فلسطین ادامه دهد.
« محمد و خالد محامره» دو پسر عموی (21 ساله) از ساکنان شهر یطا در جنوب الخلیل در کرانه باختری در یک عملیات فداکارانه دو مرحله ای درمنطقه تجاری «سارونا» در وسط تل آویو و نزدیک وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، چهار صهیونیست را به هلاکت رسانده و تعدادی را زخمی کردند.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حزب الله لبنان عملیات قهرمانانه در تل آویو را ستود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات