برنامه‌مداری در کنار تیمی کارآمد برای شهرداری کرمانشاه ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، آرش رضایی در مراسم معارفه خود که عصر امروز پنجشنبه در تالار شهرداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: تدوین طرح توسعه برای کرمانشاه از ضروریات است و این طرح طوری برنامه‌ریزی شود که قائم به سیستم و یا شخص نباشد و هر شهرداری که آمد ادامه کار را دنبال نماید.

رضایی از تدوین سند مدیریت شهر به عنوان میثاق میان مردم، شورا و شهرداری خبر داد و گفت: باید به یک تیم کارآمد برنامه مداری را اضافه کنیم و در این راستا حرکت شود.

وی گفت: عیب است اگر در جمع دیگر مدیران کلانشهرهای کشور بگوییم یک پرونده آرشیو الکترونیک در کرمانشاه نداریم و اینکه چقدر طلب ماده ۱۰۰ داریم بی برنامگی سبب می شود تا ۱۴ میلیارد هزینه تقاطع کنیم و بعد ۲۶ میلیارد برای اصلاح آن هزینه شود.

شهردار کرمانشاه افزود: هیچ وقت کرمانشاه را از نظر درآمد اینگونه ضعیف ندیدم و این به دلیل نوع درآمد  شهرداری است.

وی از تشکیل تیم مشارکت اقتصادی و برگزاری همایشی با محوریت شورا و شهرداری در کرمانشاه خبر داد و افزود: این همایش برای هماهنگ کردن عناصر در بحث مشارکت برگزار می شود.

رضایی افزود: دیگر باید درآمد ساخت و ساز در کرمانشاه را فراموش کنیم شهرداری‌های مطرح کشور در دبی بازرگانی دارند و درآمد شان از طریق بورس تامین می شود در حالیکه ما از این بستر محروم هستیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه‌مداری در کنار تیمی کارآمد برای شهرداری کرمانشاه ضروری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات