فرماندار: 5040 میلیارد ریال برای احیای صنایع بروجرد درنظرگرفته شده است

به گزارش ایرنا مسلم پور قاسمیان عصر پنجشنبه در مجمع مشورتی شهرستان بروجرد در سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان افزود: استان لرستان به عنوان پایلوت اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور انتخاب شده است لذا باید از این فرصت برای ایجاد چند هزار شغل جدید در شهرستان بروجرد استفاده کنیم.
وی برجام را شاهکار بزرگ دولت تدبیر و امید خواند و اظهار کرد: دولت تلاش دارد از موضوع برجام بهترین بهره را ببرد ولی متاسفانه گویا برخی افراد نمی توانند این موفقیت بزرگ را قبول کنند.
فرماندار ویژه بروجرد افزود: برخی از کشورهایی که تصور می کردند ایران به دنبال ساخت بمب اتمی است، مجبور شدند برای توافق هسته ای پای میز مذاکره بیایند و به حقوق ملت ایران احترام بگذارند.
وی ریشه بسیاری از تحریم های ایران را اقدامات نسنجیده دولت قبل دانست و گفت: متاسفانه این اقدامات دیوار تحریم ها علیه ایران را بلندتر کرد.
پورقاسمیان افزود: اکنون با گشایش های صورت گرفته بسیاری از کشورهای جهان برای ایجاد ارتباط با ایران صف کشیده اند در حالیکه قبل از برجام کشورهای عراق، سوریه و افغانستان نیز حاضر به انجام معامله با بانک های ایرانی نبودند.
وی اظهار کرد: عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی جهان علیه ایران شیطنت های زیادی کردند که تلاش آنها با توجه به پیگیری های مستمر دولت تدبیر و امید به ویژه وزیر امور خارجه بی نتیجه ماند.
فرماندار ویژه بروجرد افزود: هر یک از اعضای کنگره آمریکا درصورت حمایت از ایران توسط صهیونیست ها و سعودی ها تحت فشار قرار می گیرند ولی با تمام این تفاسیر کاخ سفید بسیاری از مصوبات ضد ایرانی کنگره را وتو می کند.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با مشکلات زیادی مواجه است، گفت: دولت با آباد کردن خرابی های دولت قبل معجزه کرده است.
پورقاسمیان افزود: در چند ماه باقیمانده از دولت تدبیر و امید باید برای آگاه سازی مردم از خدمات دولت تلاش کنیم.
وی با اشاره به تشکیل مجمع مشورتی شهرستان بروجرد گفت: کارگروه های مختلف سیاسی و اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، عمران و توسعه شهری، تعاون روستایی، سرمایه گذاری و توسعه، ورزش و جوانان، فرهنگی وهنری و اقتصاد مقاومتی در مجمع مشورتی شهرستان بروجرد تشکیل و اعضای آن مشخص شده اند.
اعضای مجمع مشورتی شهرستان بروجرد در این نشست راهکارهای خود را برای کمک به دولت تدبیر و امید ارائه دادند.
7190/3022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار: 5040 میلیارد ریال برای احیای صنایع بروجرد درنظرگرفته شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات