برخورد با تخلفات مدارس چندزبانه غیردولتی/ کلاس اجباری فوق برنامه، تخلف است؛ گزارش کنید

برخورد با تخلفات مدارس چندزبانه غیردولتی/ کلاس اجباری فوق برنامه، تخلف است؛ گزارش کنید جامعه > آموزش - مهر نوشت: مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: چندزبانه بودن مدارس غیردولتی فعالیت فوق برنامه است و شرکت اجباری در این کلاس ها تخلف است.

مجتبی زینیوند گفت: فعالیت مدارس چندزبانه که در مدارس غیردولتی وجود دارد فوق برنامه است و به هیچ عنوان شرکت در کلاس های زبان این مدارس اجباری نیست.

وی افزود: اگر مورد خاصی وجود دارد که به اجبار دانش آموزان را با گرفتن مبلغی جدا از شهریه مجبور به شرکت در کلاس های فوق برنامه کرده اند باید خانواده ها گزارش های خود را به آموزش و پرورش اعلام کنند تا برخورد شود.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش وپرورش گفت: مدارس غیردولتی موظف شده اند تا پوستر شهریه را در معرض دید خانواده ها قرار دهند و خانواده باید مبلغ مصوب وزارت آموزش و پرورش را پرداخت کنند.

زینیوند گفت: در ذیل پوستر شهریه دو شماره تلفن وجود دارد که یکی از شماره تلفن ها مربوط به اداره کل مدارس غیردولتی است که خانواده ها می توانند تماس بگیرند و تخلفات مدارس را گزارش کنند.

وی گفت: اگر شهریه های مدارس غیردولتی بالاتر از مصوبه وزارت آموزش و پرورش باشد تخلف است و حتی اگر خانواده ها رضایت داشته باشند باز نباید زمینه ای برای گرفتن شهریه های بالا و اضافی باشد چراکه غیرقانونی است و اگر گزارش شود ما قطعا برخورد خواهیم کرد.

زینیوند بیان کرد: در حال حاضر نیز تخلفات دریافت شهریه بالا به ما گزارش شده است که در حال پیگیری هستیم.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: وزارت آموزش و پرورش - مدرسه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد با تخلفات مدارس چندزبانه غیردولتی/ کلاس اجباری فوق برنامه، تخلف است؛ گزارش کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات