دولت تدبیر و امید با نگاه کارشناسی نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش می کند

سید امیر حسینی جو روز پنجشنبه در جلسه پیگیری رفع موانع و مشکلات بخش های سه گانه شهرستان تنکابن ، افزود : مدیران دستگاه های اجرایی در این شهرستان نیز نباید فقط در بیان مشکلات متوقف بمانند بلکه باید با نگاهی کارشناسی و به دور از مدیریتی احساسی و با همین امکانات موجود و شرایطی که در آن قرار داریم نسبت به تحقق برنامه های خود تلاش کنند تا مشکلات منطقه هرچه سریعتر برطرف گردد.
وی اظهار داشت : وقتی موضوعی در شهرستان مطرح شد و تصمیمی برای آن گرفته شد باید به مرحله اجرا درآید و هرگونه تعلل در این زمینه قابل قبول نیست.
حسینی جو بر لزوم برخورد قانونی دستگاه های اجرایی با متخلفانی که اقدامات غیر قانونی در این شهرستان انجام می دهند ، تاکید کرد و بیان داشت : اگر مدیران دستگاه های اجرایی در برخورد با متخلفان نیاز به دستگاه قضایی و نیروی انتظامی داشتند به فرمانداری اعلام نمایند تا بر اساس قانون با آنها برخورد شود .
فرماندار ویژه تنکابن خاطر نشان کرد : به خاطر تخلف فرد و یا افرادی نباید همه مردم ضرر کنند و مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان زیر سوال بروند .
وی رفع هر چه سریعتر مشکل پل گلیج قدیم روستای سه هزار بخش خرم آباد را خواستار شد و بیان داشت : پیمانکاران زیادی در این منطقه فعالیت می کنند و عبور خودروهای سنگین از روی این پل آسیب جدی به پل زده که باید با ممنوع کردن عبور خودرو ها از روی آن و با بهره گیری از همین پیمانکاران نسبت به بازسازی آن اقدام شود.
حسینی جو تصریح کرد : در برخی از روستاهای این شهرستان نیز تعداد ساخت و سازها بیشتر از شهرها بوده و باید مشخص شود که درآمد حاصله از آن صرف چه اموری شده است.
وی بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر میان دستگاه های اجرایی در شهرستان تنکابن تاکید کرد.
بخشدار خرم آباد نیز با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای این بخش در دست اقدام است ، گفت : تاکنون 14 روستا اقدام به علمک گذاری کرده اند و مابقی روستاها نیز در مرحله نقشه برداری قرار دارد.
ابراهیم عسگر پور افزود : در زمینه ساماندهی رودخانه های دوهزار و سه هزار به دلیل امکانات محدود و نبود اعتبارات با وجود تلاش های صورت گرفته نتوانستیم اقدامات موثری انجام دهیم و در صورت وقوع سیل آسیب های جدی به منطقه وارد خواهد آمد.
وی با بیان اینکه شش روستای بخش خرم آباد از قیر رایگان جهت آسفالت راه ارتباطی بهره مند خواهند شد ، اظهار داشت : در روستای مازوبن سفلی یک هزار و 200 متر زیرسازی صورت گرفته و مردم نیز مشارکت خوبی در این زمینه داشته اند و منتظر آسفالت راه ارتباطی هستند.
عسگر پور خاطر نشان کرد : با ایجاد زمینه مناسب برای سرمایه گذاری بویژه در حوزه گردشگری در این بخش می توانیم مشکلات اشتغال این منطقه را برطرف نماییم.
در این جلسه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به بیان طرح ها و برنامه های خود پرداختند.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است .
/7513/ 1602/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت تدبیر و امید با نگاه کارشناسی نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات