حل مساله تکدی گری مستلزم همکاری همه جانبه است

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز پنجشنبه به نقل از حسین باباجانی در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان افزود: متکدیانی که شناسایی می شوند براساس شاخص ها و شرایطی که دارند باید به منظور ساماندهی به مراکز حمایتی که در حیطه وظایف دستگاه های مختلف است فرستاده شوند و آنها براساس وظایف سازمانی که دارند پذیرش و ساماندهی کنند.
وی با تاکید بر این نکته که اظهار به فقر هیچ جایگاهی در دین و مذهب ندارد افزود: رسالت ما بعنوان ستاد ساماندهی متکدیان این است که براساس واقعیت های موجود برنامه ریزی و این آسیب و معضل اجتماعی را در جامعه کاهش بدهیم که همین امر مستلزم همراهی و مشارکت همه جانبه دستگاه های مرتبط با این موضوع است.
باباجانی در ادامه گفت: اگر در اردوگاه هایی که به جهت سامان دادن به متکدیان در نظر گرفته شده اند مشاغل سبکی ایجاد کنیم که متکدیان بتوانند در قبال آن هم شغل یاد بگیرند و هم به چرخه تولید کمک کنند و همچنین روحیه کار کردن و درآمد زایی در آنها تقویت شود مطمئنا اثرات مثبتی بر کاهش تکدی گری و نیز بازگشت دوباره آنها به این معضل خواهد داشت.
وی در پایان بیان داشت: اکثر شهرها و کشورها با این مساله مواجه هستند و نباید تنها مسائل منفی کرمانشاه بزرگنمایی شود و معتقدم برای حل این مساله باید همه نهادهای مرتبط پای کار بیایند.
8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حل مساله تکدی گری مستلزم همکاری همه جانبه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات