جریمه 800 هزار یورویی تاکسی آنلاین اوبر در فرانسه

این روزها تاکسی آنلاین اوبر/Uber در همه کشورهای اروپایی در حال دادگاهی شدن است و در تازه‌ترین حکم در فرانسه محکوم‌به پرداخت 800 هزار یورو شده است. آفتاب : اوبر که این روزها با منع احتمالی فعالیت در کشورهای هلند، فرانسه، رومانی، بلغارستان و ایتالیا روبروست، با حکم محکومیت دو مدیر خود نیز روبرو شده است.
بر این اساس «تیباد سیمپال» مدیر اجرایی اوبر در فرانسه و مدیر عمومی اروپایی این کمپانی به نام «پی یر دیمیتری گورکوتی» هرکدام متهم به پرداخت 30 هزار و 20 هزار یورو شدند.
بر اساس رأی دادگاه فرانسوی سرویس UberPro که از جولای 2015 راه‌اندازی شده قوانین فرانسه را نقض کرده است و هنگام بازرسی پلیس نیز مدارک دادگاه را پنهان کرده است.
جریمه 800 هزار یورویی تاکسی آنلاین اوبر در فرانسه
اتحادیه تاکسی داران پاریس در جستجوی راهکار قانونی دریافت غرامت 100 میلیون یورویی از اوبر است و دو مدیر را نیز به اتهام فعالیت غیر قانونی تاکسی داری جریمه کرده است، هر جند نیمی از جریمه مذکور بخشش خورده است.
اوبر به عنولن بزرگ‌ترین تاکسی‌سرویس آنلاین اخیراً سرمایه‌گذاری 3.5 میلیارد دلار عربستانی‌ها را به خود جذب کرده اما تقریباً در تمامی دادگاه‌های اروپایی با مشکل ادامه فعالیت روبرو شده است.
به گزارش خبرآنلاین، اوبر با توسعه فعالیت خود، سیستم تاکسی‌های سنتی در این کشورها را برهم زده و سندیکای تاکسی‌داران در اغلب کشورها با اوبر درافتاده و تلاش می‌کنند تا از طریق دادگاه مانع از توسعه اوبر در کشور خود شوند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جریمه 800 هزار یورویی تاکسی آنلاین اوبر در فرانسه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات